2726
عنوان

همش استرس غذای بچه مو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 22 پست

وزنگیری بچه ات خوب باشه مشکلی نیست

در ضمن سعی کن میوه بهش زیاد بدی

بعدم مواد اولیه غذاهات رو بهتر کنی هم برا خودتون خوبه هم بچه

مثلا من املت رو با تخم مرغ محلی و روغن حیوونی یا کره حیوونی درست میکنم به بچه ام هم میدم

غذاهامم با روغن کنجد میپزم برنج خوب استفاده میکنم گوشت گوسفندی میخرم دیگه برا بچه ام از همینا استفاده میکنم

اولا که منم شاغلم هرچند روز یه بار براش سوپ درست میکنم که میذارم یخچال و هرروز از همون بهش میدم بعد ...

منم سوپ و فرنی و حلوا و بستنی بهش میدم.ولی هر روز نه.با اینحال فکر مزکنم در حق بچه ام کم کاری میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وزنش خوبه.۱۱ کیلو.همه چیش خوبه.ولی همش فکر مبکنم غذاهای مقوییی نمیدم.فک میکنم بقیه همش دارن به بچه ه ...

بابا وزنش خوبه الکی سخت نگیر من اینقد چیز مقوی دادم به دخترم الان ۱۷ ماهشه ۹ کیلوعه😒بشین سر جات کم استرس بده به خودت انگار خوشت میاد

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
منم سوپ و فرنی و حلوا و بستنی بهش میدم.ولی هر روز نه.با اینحال فکر مزکنم در حق بچه ام کم کاری میکنم

خب دیگه ماهم از همینا بهش میدیم دیگه

فقط سعی کن فرنی رو با پودر بادوم و آرد برنج و کره حیوانی بپزی

سوپ رو با آب قلم و مرغ ریش شده و یا ماهیچه گوسفندی بپزی

والا منم از همینا به دخترم میدم وزنشم 9/5 کیلوئه ده ماه و 22 روزه هست

2728
وزنگیری بچه ات خوب باشه مشکلی نیست در ضمن سعی کن میوه بهش زیاد بدی بعدم مواد اولیه غذاهات رو بهتر ...

اره وزنش خوبه.باشه.اخه پسرم بزنم به تخته خیلی خوش خوراکه خیلی غذا دوست داره هرچی بدم مبخوره.اینم بیشتر عداب وجدانم میاره میگم بچه های دیگه مادرشون کلی غذای بچه و چیزای جورواجور برا بچه هاشون درست میکنن اونا نمیخورن مادرا کلافه هستن‌.حالا بچه ی من ک میخوره من چرا نباید براش غذای جدا درست کنم.همش فکر میکنم دارم کم کاری میکنم با این فکرا خودمو اذرت میکنم

بابا وزنش خوبه الکی سخت نگیر من اینقد چیز مقوی دادم به دخترم الان ۱۷ ماهشه ۹ کیلوعه😒بشین سر جات کم ...

اره از وقتی ۸ ماهش بود شد ۱۱ کیلو.تا الانم همونه دندون دراورد لاغر شد.وزنش مشکل ندارم همش میگم نکنه بقیه چیزی میدن به بچه هاشون ک من‌نمیدم.😀

همش فکر میکنم بقیه دارن کلی غذاهای متنوع و مقوی به بچه هاشون میدن ولی من نه

خوب از سر کار که میای حداقل یه سوپ قلمه ای چیزی براش درست کن یه وعده از اینا بش بده قطره هاشم مرتب بده بهش

الهی گاهی نگاهی😊☺
اره وزنش خوبه.باشه.اخه پسرم بزنم به تخته خیلی خوش خوراکه خیلی غذا دوست داره هرچی بدم مبخوره.اینم بیش ...

نه بابا عزیزم 

من دیگه مثلا قورمه سبزی و اینا نمیدم ولی کوکوی مرغ و ته چین و باقلا پلو و از این مدل غذاها بهش میدم کباب میدم خوب میخوره