2410
2553
عنوان

همش استرس غذای بچه مو دارم

138 بازدید | 22 پست

از پایان ۱۰ ماهگی غذای سفره رو شروع کردم.شاغل هم هستم واقعا وقت نمیکنم براش جدا غذا درست کنم.همین چیزایی ک خودمون میخوریمو بهش میدم.ولی همش عذاب وجدان دارم نگرانم.استرس دارم.همش فک میکنم غذاهایی ک بهش میدم مناسبش نیست.همش فکر میکنم عذاهای مقوییییی بهش نمیدم.الان ۱ سالشه.اعصاب خودمو با این فکرا خورد میکنم

مثلا دیشب املت درست کردم با گوجه برا خودمون.به بچه امم دادم.با خودم میگم خب تخم مرغ و پیاز و گوجه بود.چیز بدی نبود چه ایرادی داره بخوره.ولی هی استزس میگیرم میگم اخه غذای سرخ کردنی دادم بچه م گناه داره.همش دارم فکر و خیال میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذاي كمكي رو از كي شروع كردين؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2456
2714
حالا که دادی ومیدیش په دیگه ناراحتیت واسه چیه ولی زود شروع کردی

اخه از ۹ ماهگی رفتم سرکار.گذاشتمش پیش مادرشوهرم.خلاصه تا پایان ده ماهگی راضیشون کردم ک هر چیزی رو به بچه ندن و غذای سفره شروع نکنن.گرچه میدونستم ک من نیستم خودشون همه چی میدن چاره نبود

اولا که منم شاغلم هرچند روز یه بار براش سوپ درست میکنم که میذارم یخچال و هرروز از همون بهش میدم

بعدم براش فرنی و دسر و بستنی و ...میدم

شامشم کوکو یا استانبولی یا ته چین مرغ که برا خودمون درست میکنم برا اونم میدم

بزار خیالت رو راحت کنم من به پسرم همه چیز میدادم ولی واسه دخترم غذاهای کودک درست میکردم اینقد ضعیفه که خدا میدونه بردمش دکتر متخصص گفت اصلا براش غذای کودک درست نکن هرچی خودت خوردی به اینم بده الان خدارو شکر بهتر شده ولی پسرم اصلا اذیتم نکرد اما دخترم پدرم رو دراورده

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
2706