1421
1389
عنوان

همش استرس غذای بچه مو دارم

123 بازدید | 22 پست

از پایان ۱۰ ماهگی غذای سفره رو شروع کردم.شاغل هم هستم واقعا وقت نمیکنم براش جدا غذا درست کنم.همین چیزایی ک خودمون میخوریمو بهش میدم.ولی همش عذاب وجدان دارم نگرانم.استرس دارم.همش فک میکنم غذاهایی ک بهش میدم مناسبش نیست.همش فکر میکنم عذاهای مقوییییی بهش نمیدم.الان ۱ سالشه.اعصاب خودمو با این فکرا خورد میکنم

مثلا دیشب املت درست کردم با گوجه برا خودمون.به بچه امم دادم.با خودم میگم خب تخم مرغ و پیاز و گوجه بود.چیز بدی نبود چه ایرادی داره بخوره.ولی هی استزس میگیرم میگم اخه غذای سرخ کردنی دادم بچه م گناه داره.همش دارم فکر و خیال میکنم

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401
حالا که دادی ومیدیش په دیگه ناراحتیت واسه چیه ولی زود شروع کردی

اخه از ۹ ماهگی رفتم سرکار.گذاشتمش پیش مادرشوهرم.خلاصه تا پایان ده ماهگی راضیشون کردم ک هر چیزی رو به بچه ندن و غذای سفره شروع نکنن.گرچه میدونستم ک من نیستم خودشون همه چی میدن چاره نبود

1394

اولا که منم شاغلم هرچند روز یه بار براش سوپ درست میکنم که میذارم یخچال و هرروز از همون بهش میدم

بعدم براش فرنی و دسر و بستنی و ...میدم

شامشم کوکو یا استانبولی یا ته چین مرغ که برا خودمون درست میکنم برا اونم میدم

یه دختر گل دارم خدایا خودت حفظش کن  

بزار خیالت رو راحت کنم من به پسرم همه چیز میدادم ولی واسه دخترم غذاهای کودک درست میکردم اینقد ضعیفه که خدا میدونه بردمش دکتر متخصص گفت اصلا براش غذای کودک درست نکن هرچی خودت خوردی به اینم بده الان خدارو شکر بهتر شده ولی پسرم اصلا اذیتم نکرد اما دخترم پدرم رو دراورده

هرگز از جلو به یک گاو☝از عقب به یک خر☝و از هر طرفی به یک احمق نزدیک نشوید 
1418

وزنگیری بچه ات خوب باشه مشکلی نیست

در ضمن سعی کن میوه بهش زیاد بدی

بعدم مواد اولیه غذاهات رو بهتر کنی هم برا خودتون خوبه هم بچه

مثلا من املت رو با تخم مرغ محلی و روغن حیوونی یا کره حیوونی درست میکنم به بچه ام هم میدم

غذاهامم با روغن کنجد میپزم برنج خوب استفاده میکنم گوشت گوسفندی میخرم دیگه برا بچه ام از همینا استفاده میکنم

اولا که منم شاغلم هرچند روز یه بار براش سوپ درست میکنم که میذارم یخچال و هرروز از همون بهش میدم بعد ...

منم سوپ و فرنی و حلوا و بستنی بهش میدم.ولی هر روز نه.با اینحال فکر مزکنم در حق بچه ام کم کاری میکنم

وزنش خوبه.۱۱ کیلو.همه چیش خوبه.ولی همش فکر مبکنم غذاهای مقوییی نمیدم.فک میکنم بقیه همش دارن به بچه ه ...

بابا وزنش خوبه الکی سخت نگیر من اینقد چیز مقوی دادم به دخترم الان ۱۷ ماهشه ۹ کیلوعه😒بشین سر جات کم استرس بده به خودت انگار خوشت میاد

هرگز از جلو به یک گاو☝از عقب به یک خر☝و از هر طرفی به یک احمق نزدیک نشوید 
منم سوپ و فرنی و حلوا و بستنی بهش میدم.ولی هر روز نه.با اینحال فکر مزکنم در حق بچه ام کم کاری میکنم

خب دیگه ماهم از همینا بهش میدیم دیگه

فقط سعی کن فرنی رو با پودر بادوم و آرد برنج و کره حیوانی بپزی

سوپ رو با آب قلم و مرغ ریش شده و یا ماهیچه گوسفندی بپزی

والا منم از همینا به دخترم میدم وزنشم 9/5 کیلوئه ده ماه و 22 روزه هست

وزنگیری بچه ات خوب باشه مشکلی نیست در ضمن سعی کن میوه بهش زیاد بدی بعدم مواد اولیه غذاهات رو بهتر ...

اره وزنش خوبه.باشه.اخه پسرم بزنم به تخته خیلی خوش خوراکه خیلی غذا دوست داره هرچی بدم مبخوره.اینم بیشتر عداب وجدانم میاره میگم بچه های دیگه مادرشون کلی غذای بچه و چیزای جورواجور برا بچه هاشون درست میکنن اونا نمیخورن مادرا کلافه هستن‌.حالا بچه ی من ک میخوره من چرا نباید براش غذای جدا درست کنم.همش فکر میکنم دارم کم کاری میکنم با این فکرا خودمو اذرت میکنم

1424