2410
2553
عنوان

خوشبحال اونایی که داداش ندارن

1079 بازدید | 57 پست

بزرگترین حسرت زندگیم اینه کاش از اول داداش نداشتم داداش بزرگتر هیچ خوبی نداره میدونم الن حیلیا میان شعار میدن وای داداش عالیه من عاشق داداشامم بخدا منم عاشقشونم همیشه حواسم بهشونه مریض بشن اینگار خودم مریضم اما اونا ن کلا هیچ کاری کنم حتی اجازه بیرون رفتن از خونه رو ندارم میخام برم کلاس زبان میگن ن بابام پول تو جیبی میده میگن چرا لباس میخرم میگن چرا همش شکاکن همش میگن دختر رو باید مواظبش باشی همش اعتماد به نفسمو میگیرن جوری شدم توی جمعی ک میرم مرد باشه استرس و تپش قلب میگیرم حق ندارم خونه دوستام برم یا باهاشون برم بیرون حتی اگ چندساعت تو اتاقم باشم میگن چرا مامان و بابام عالین خیلی هم سطح فکریشون بالاس ولی داداشام به اسم غیرت دارن زندگیمو تباه میکنن واقعا نمیخام به ازدواج فکر کنم تازه ۲۰ سالمه میخام برم بیرون برم تفریح اصن مسافرت مجردی و اینا ب کنار فقط ازادی راحت بودن اینکه کنترل نشم اینکه اعتماد به نفسمو نگیرن خیلی خستم برام دعا کنید خانما

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط عنوانو خوندم برادر ندارم همیشه توحسرتشم تو رویاهام یه برادر دارم که پشتمه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2720

منم برادر ندارم و همیشه هم خدارو شکر میکنم که ندارم

اطرافیان رو که میبینم میگم واقعا خیلی خوبه که ندارم

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2714

من کوچیکتر دارم حسرت بزرگترمیخورم

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

باهاشون دوست شو بگو خودشون ببرنت بیرون و کلاس و باشگاه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

حالا ب شما ک کار ندارم ولی خودم ی داداش بزرگ تر دارم ماشالله پشششششت، چنان هوامو داره ک عاشقشم با اون هیچ نگرانی ندارم

خدا حفطش کنه

شماهم الان اینو میگی ۱۰ سال دیگه ک شوهرت گفت بالا چشت ابروعه، همین داداشات دهنشو سرویس میکنن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

هیچ وقت حسرتشو نخورید نمیگم داداش داشتن خوبه اما بدی هاش بیشتر خوبی هاشه من افسردگی دارم لرزش بدن شدید دارم زود عصبی میشم همش تقصیر داداشامه داداش داشتن ینی محدودیت

🖤
2706