2737
2734

دو سالشه و الان دوشبه ک شب تاصب ک هی بیدارمیشه همش گریه اما فقط اب میدم ولی همش میکه لیل(شیر)😭 خیلی غصمه.....دیروز توی روز با فنجون بهش شیر دادم اما کم میخوره و اخر شب تو شیشع شیر دادم ....نمیدونم برا قطع شیر شب کلا باید شیشه رو قطع کنم مثلا بگم شیشه ت خرابه سرشو بردارم ک ببینه خرابه....زود نی کلا شیشه رو بگیرم؟؟؟؟؟ اب نصفه شب چی با لیوان؟؟؟

اصن نمیدونم چیکارکنم ...اگه روز بدم شب خب سردرگم میشه ک.....

خاهشا کمکم کنید

خیلی شب تا صب نق میزنه واصلا نمیخام شیر بدم بهش دیگه‌....هم بحث تپل شدنش وهم پوسیدگی دندان

ممنونم ازتون عزیزانم

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡

همون کار رو انجام بده.توی روزم دیگه با شیشه بهش نده.با لیوان.شب هم چند باری ابمیوه بده به جای شیر که قانع بسه.بعد اب میوه رو با اب رقیق کن تا چند شب بعدش دیگه کلا بشه آب.

دیگه چون اب براش جذابیتی نداره بیداره نمیشه بعد یه مدت.

آدم‌ باید خودش عاقل باشه😊

الان که دیره باید چندماه جلوتر  شروع میکردین برای شیر شب گرفتن

اصلا یکدفعه  نبابد شیر شب بچه و شیشه اشو ازش گرفت خیلی بهش از لحاظ روانی و روحی فشار میاد 

این پروسه کار یک شب دو شب نیست شاید چند ماه ب تدریج طول بکشه 

فاصله شیرخوردناشو در شب کم کن مثلا وقتی بار اول بلند میشه بزار روی پات تکونش بده تا  خوابش ببره  بعد بار دوم شیر بده 

اگر آب قبول میکنه یککم اب بریز  مک بزنه طبق عادت خوابش میبره شبم غدا بهش،بده سیر باشه

شیشه رو نگیر  الان ازش 

من دختر ۲سال و ۸ ماهشه اخر شب و موقع خواب روز شیر میخوره با شیشه

اگر شیشه نبود من نمیدونم چکار باید میکردم چون توی لیوان شیر نمبخوره  

حواست ب روح و روان بچت باشه

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نصفه شب شیشه بدم؟؟؟؟

شیشه ک اشکال نداره شما باید شیر خوردنشو قطع کنی 

اول یکدفعه همه وابستگیهاشو ازش نگیر  

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
الان که دیره باید چندماه جلوتر  شروع میکردین برای شیر شب گرفتن اصلا یکدفعه  نبابد شیر ...

ینی دوباره شیشه بدم؟؟ یا روز فقط بدم...روزی ۵یا ۶بار شیشه شیرمیخوره...بخدا دوساله ۴ساعت پشت هم نخابیدم خستم خیلی

ینی دوباره شیشه بدم؟؟ یا روز فقط بدم...روزی ۵یا ۶بار شیشه شیرمیخوره...بخدا دوساله ۴ساعت پشت هم نخابی ...

یعنی در روزم خودش شیر میخواد؟

شیر شب چندبار پا میشه؟

اول روزشو قطع کن خب

حواسشو مرت کن باهاش بازی کن

خوراکی های دیگ جلوش بزار

اول روزو قطع کن بعد یواش یواش شب  

روز راحتتره   

2738
شیشه ک اشکال نداره شما باید شیر خوردنشو قطع کنی  اول یکدفعه همه وابستگیهاشو ازش نگیر  

خب بازم  ک بلند میشه توخاب همش....بهونه شیر داره شب خیلی

خب بازم  ک بلند میشه توخاب همش....بهونه شیر داره شب خیلی

گفتم بمرور کمش کن

روی پات تکونش بده    آب بهش بده 

یعنی در روزم خودش شیر میخواد؟ شیر شب چندبار پا میشه؟ اول روزشو قطع کن خب حواسشو مرت ک ...

روز اره خیلی شیشه شیر میخوره یا نبات روزی ۶یا ۷بار...

دیروز نشون دادم شیشه شو ک مثلا خرابه تا شب بهونه نگرفت اما اخر شب دوباره خاست ودادم ....میگم سردرگم نشه روز ندم شب بدم

من از چند ماه قبل شبها شیری که درست میکردم رو آبکی درست کردم، مثلا ۲۴۰ سی سی آب جوش، پنج پیمونه شیرخشک ریختم ،البته هر بار یک پیمونه کم کردم تا شد این مقدار، بعد هم آخر شب همینطور رقیق بهش بده ،مسواک بزن بخوابون، شب عادتش بده پستونک بخوره، من پسرم اوایل دوست نداشت اما یکدفعه استقبال کرد، الان هم تا نصف شب شیر میخواد من پستونک رو میدم، البته بازهم گاهی شیر میخواد، مجبور میشم بهش بدم، اما نهایتا هفته ای یکبار پیش میاد ،در ضمن دو ساعت قبل خوابش غذای کامل بخوره ، یکساعت بعد شیر بخوره و بعد بخوابه، خوابش سنگین میشه

2706