2733
2734
عنوان

امان از زنهای خراب

5582 بازدید | 106 پست

عجب دور و زمونه بدی شده

دیشب ساعت 1 شب یکی زنگ زده بود گوشی من بعد چون من خواب بودم

شوهرم برداشته بود

منم خواب و  بیداری بودم گفتم کیه این وقت شب

شوهرم گفت یه خانمه است حتما با تو کار داره

بعد زنه گفته بود نه با خودت کار دارم

بیا پیشم

بیا امشب کنارم و...

شوهرمم بهش گفته بود برو روانی

حالا صبح که بیدار شد داستان رو بهم گفت

منم به طرف اس دادم که پدرتو در میارم ..... 

شوهرم میگه شاید دوستی آشنایی چیزی باشه فحش نمیدادی

ولی هر کی میخواد باشه حتی خواهر نداشته خودم و از سر شوخی حتی به شوهرم ساعت 1 شب همچین حرفی بزنه لیاقتش جز فحش و ناسزاست؟

این دومین باره که خودم مزاحم خانم دارم  دفعه قبل خودم برداشتم

گفت شوهرتو در اختیارم میزاری

که اونو پوکوندم با گرفتن آمارش 

عجب دور و زمونه بعدی شده

وقتی همجنسا به هم رحم نمیکنیم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اینکه به شما زنگ میزنن و اینحرفها رو میزنن بیشتر معنیش اینه که کسی باهات مشکلی دشمنی چیزی داره

زن خراب که نصفه شب زنگ.نمیزنه به گوشی زن یکی دیگه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

فکر میکنم هرکی هست قصد آزارت و داره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706