2733
2734
عنوان

الان از ناراحتی دق میکنم

286 بازدید | 11 پست

خونه ای ک توش بودیم خیلی بزرگ بود جاشم خیلی بود فقط سفید نبود 

هرکاری کردیم صاحب خونه سفید نکرد گفتیم پول رهن بیشتر بهت میدیم قبول نکرد 

منم از سر لجبازی گفتم باید ی خونه دیگه اجاره کنیم حالا اومدیم تو ی خونه دیگه سفید کاریه و مرتب تره ولی کوچیکه 😔ی خواب داره اصلا نمیدومم این همه وسایلو چطور بچینم .. نینیمم ک توراهه اصلاااا جا نیست😕😢😢😢

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

اوووو سخت نگیر بابا خونه خووت که نیست برنامه بریز یک جوری خونه بخری خیلی بهتر همه ی خونه هایی که دیدی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ناراحت نباش عزیزم،،فقط به اون نی نی خوشکلی که تو راهه فکر کن،،لازم نیست همه وسایل رو بچینی فقط اونایی که لازمه رو بچین،،انشاالله قدم بچه ات خوبه و خونه بزرگتر و بهتر نصیبتون میشه،،،توکل به خدا کن،،بعضی بچه ها انقدر خوش قدمند که زندگی رو از این رو به اون رو میکنند.....برات بهترین ها رو آرزو میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه سری از وسایل رو بفروش دیگه

نه عزیزم خوجهیزیمع تازه عروسم مثلا😕

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
ناراحت نباش عزیزم،،فقط به اون نی نی خوشکلی که تو راهه فکر کن،،لازم نیست همه وسایل رو بچینی فقط اونای ...

چیدنشون مشکلی نداره کلییییی وسیله اشپزخونه دارم ک نه کمد دیواری کفاف میده نه کابینیتاش .خیلی کمن 😔😫😢😢😢😢کاش جابجا نمیشدم همییییییشه تو زندگیم هرکاری میکنم اخرش پشیمون میشم😔

اوووو سخت نگیر بابا خونه خووت که نیست برنامه بریز یک جوری خونه بخری خیلی بهتر همه ی خونه هایی که دید ...

ب خدا خانواده شوهرم خیلی پولدارن منتها شریکن هرکاری میکنم جدا نمیشن😕

ب خدا خانواده شوهرم خیلی پولدارن منتها شریکن هرکاری میکنم جدا نمیشن😕

فدا سرت ابجی غصه ی الکی نخور پیر میشی.. زندگی رو راحت بگیر ان شالله حل میشه 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2738

منم یادمه سال اول زندگیم این اشتباه رو کردم...وسایلم مونده بود رو دستم...دیگه سر سال بلند شدیم از اون خونه.این که غصه نداره ...نهایتش وسایل اصافی رو ببر خونه مامانت یا مادر شوهرت بزار

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
منم یادمه سال اول زندگیم این اشتباه رو کردم...وسایلم مونده بود رو دستم...دیگه سر سال بلند شدیم از او ...

اسباب کشی خیلی سخته خیلییییی 

فدا سرت ابجی غصه ی الکی نخور پیر میشی.. زندگی رو راحت بگیر ان شالله حل میشه 

درست میکی عزیزم 😘😘😘😘ان شالله