2737
2734

دخترم 4 سالشه کلی خجالت کشیدم امروز بردمش معاینه دکتر گفت سه تاش ترمیم می خواد یکیش عصب کشی البته بچه ای نیست که بشینه گفت باید بیهوش بشه حتما باید انجام بدم یا اینا میفته؟ اخه الان درد  نداره خودم دندون داشتم که درد نداشت دکتر گفت عصب کشی و پر کردن میخواد از وقتی پر کردم اب هم نمی تونم بخورم تازه افتاده رو درد سوالم اینه که اگه انجام ندم چی میشه و اگه بخوام انجام بدم می ارزه که بیهوشش کنن چون به هرحال بیهوشی ضرر داره براش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم ۷ سالشه و هشت تا خراب داره...نه نمیشینه اما بالاخره با کلی وعده تونستم راضیش کنم اما فقط کشیدنی ها رو گذاشتم ترمیماش مونده...از طرفی چون طول میکشه تا بیفته موجب عفونت میشه پس باید درمان بشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731
2738

پسرمن عمرااااا همکاری کنه با دندانپزشک..یبار خودم اوردم ازش عکس بگیرم..خودم میخواستم بگیرم به همکارام گفتم نزدیک نیاین..ی جیغ ودادی راه انداخت اون سرش ناپیدا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

عزیزم ببرش دندونپزشک اطفال اونا بلدن چطور با بازی و خنده بچه رو بنشونن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
پیش دندانپزشک کودک ببرش اینقدر خوب همکاری میکنن

راستش من که بهش حق میدم امروز فقط م یخواستم برم معاینه دخترم از تو تاکسی حالم بد شد حالت تهوع و لرزش گرفتم خودم می میرم تا برم دندون پزشک با وجود اینکه درد نداره

دختر منم ۷ سالشه و هشت تا خراب داره...نه نمیشینه اما بالاخره با کلی وعده تونستم راضیش کنم اما فقط کش ...

پسرم من ۷ ساله ابسه کرده دندونش درد نداره و به شدت وحشت داره از دندونپزشکی😢نمیتونم راضیش کنم

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

حتما فلوراید تراپی کنید

دندان پوسیده برای حفظ دندان دائمی و رفع عامل میکروبی از دهان حتما باید ترمیم بشه

اگر خودتون تو خونه در قالب بازی اماده اش کنید و دخترتون همکاری کنه ممکنه بیهوشی نخواد

ببخشید که در این مورد هیچ اطلاعات دیگه ای ندارم

دندونای دختر شش ساله منم خیلی خراب داره ،،، نمیدونم ببرم دکتر یا نه. .... الان هم دندونای شیری دارن ...

حتما ببر.برسه به عصب درد شدید میگیره خودش میگه ببریش.دندون شیری که یهو همش نمی افته تاره رو بعدی ها هم اثر میذاره

2706