2733
2734

حتما رو کارتن ها بنویس که چی هست که یه راست ببری توی اتاق مربوط به خودش.

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

من صاحب خونه ام

ارزو میکنم آخرین بارت باشه که اثاث کشی میکنی ، دفعه بعد خونه خودت باشی

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من اینارو میدونم که ظرفاتو بشور بسته بندی کن رو کارتونا بنویس برا کدوم بخش خونس وقتی وسایلو میبری کارتونارو تو جای خودش بزار خونه جدیدتو قبلش سمپاچی کن 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
من اینارو میدونم که ظرفاتو بشور بسته بندی کن رو کارتونا بنویس برا کدوم بخش خونس وقتی وسایلو میبری کا ...

بعد توی جعبه که بگذارم دوباره کثیف نمیشه ؟

باید دورشون روزنامه بپیچم درسته؟

2738

من دوبار اثاث كشي كردم بار اول خيلي ترسيده بودم فكر ميكردم يه غوله كه بايد شكستش بدم بعد ديدم از خونه تكوني يه خورده سختتر بود اروم باش و با حوصله تمام وسايلتو با دقت بسته بندي كن روي هر كارتون بنويس مال كجاست كه اونموقع كه كارگرها ميارن بدوني مستقيم كجا بايد بره تمام مداركت رو هم زودتر يه جا مطمين بزار از قبل تو خونه جديد ات دستكش ظرفشويي و شوينده و دستمال و كرم دستت رو بزار كه تو شلوغي اثاث كشي دنبالشون نگردي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
بعد توی جعبه که بگذارم دوباره کثیف نمیشه ؟ باید دورشون روزنامه بپیچم درسته؟

اره روزنامه بپیچ نه دیگ  کثیف نمیشه میری خونه جدید سریع میچینی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

رو کارتن اصلا ننویس توش چیه که همه بفهمن!!!!! 

رو کارتن ها شماره بنویس بعد تو یه دفترچه محتویاتشو بنویس و بگو هر کدومو کجای خونه ببرن بذارن

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️
خونه دارم ولی چون مادرم ام اس داره میخوام برم طبقه بالای اونا زندگی کنم

خوب اگه ميري پيش مادرت كه اثاث كشي ات واقعا راحتتره حداقل تا دو سه روز كه خونت بهم ريخته است واسه خوابيدن و غذا خوردن ميري اونجا هر چي هم لازم داشته باشي از خونه مادرت برميداري من تو اثاث كشي ام چون نزديك كسي نبودم محبور بودم دو روزه كامل زندگيمو سر و سامون بدم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706