2703
2553
عنوان

هارت و پورت

1152 بازدید | 146 پست

ما مردها عادت میکنیم به بودن زن....!

نه اینکه عادی شود و تکراری،

به بودنش، به بویش، به اتمسفری که ایجاد میکند، 

به جانی که میریزد در دیوارهای خانه و تازه میکند حس بودن را....!

چند روز نباشد حالمان خراب میشود...

به هارت و پورت هایمان توجه نکنید، مرد بی زن تلف می شود....!

واقعا اینطوریه یا صرفا بخاطر لایک گذاشتینش؟؟

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نباشن که راحت ترین که نع؟ میرین با دوستاتون عشق وحال،همه پولاتون واس خودتونه ، کلی عشق و حال میکنین ...

نه خانوم، همه اینطور نیستن، اون مردایی اینطور هستن که درست انتخاب نکردن و درست ازدواج نکردن و  یه تعدادی هم بینش درستی ندارن و کلا توی دوران مجردیشون سیر میکنن، ولی اگه کسی رو که نیمه گمشده هست رو پیدا کنن و حدود و حریم متاهلی رو هم رعایت کنن این مسائل پیش نمیاد

2714

آری چقدر زندگی سخت و دشوار است بدون واژه مرد

ای مرد من تو را میستایم و از صمیم قلب دوست دارم.

زن ها تکه ای از وجودشان را در درون مرد خود میابند و ان را میستایند.

این است زن و مرد

😂😂😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
زیبا خانم زیبا بود👏👏  

مرسی ولی من شوخی شوخی نوشتم.مگه قشنگ بود؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706