2733
2739
عنوان

بگید چکار کنم

140 بازدید | 7 پست

خواهرم معلم ما از فروشگاه فرهنگیان سال پیش یه فرش برداشتیم نزدیک دو تومن بود ک قسطی دادن بهمون یعنی به اسم خواهرم برداشتیم و شوهرم ماهی دویست قسط میداد ،سرماه چند روز عقب جلو میزد ولی میداد همون یکی دو روزم خواهرم هی به من زنگ میزد ک بهش بگو زودتر بریزه 

بعد ما یه وسیله دیگه خریدم از یه زنه قیمتش سه تومن بود بدون چک و غیره سر شناختی ک از داداشم و زن داداشم داشت بهمون داد از پارسال فروردین ک ۶۰۰رو خودم دادم بع عنوان پیش پرداخت و شوهرم ماهی دویست باید میداد جگرمو خون کرد سر این چون خیلی دیر به دیر میداد ک هنوز تموم نشده و چهارصد مونده 

و هر روز بهانه میاره 

کارش هم خوبه درآمدم داره 

بعد الان میگه بیا یه وسیله دیگه به اسم خواهرت برداریم ک قسطاشو شوهرم خودش بده 

ما هم قراره بریم از شهرمون میترسم اونجا ک با خواهرم چشم تو چشم نمیشه قسطاشو عقب جلو بده و هی رو اعصابم باشه 

بنظرتون به خواهرم بگم قبول نکنه و بهانه بیاره؟؟؟؟ 

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کل ایران اجناس رو اقساطی میدن. بگو از جای دیگه بخره. که اگه به هر دلیلی پرداخت اقساط به تعویق افتاد هم تو مشکلی نداشته باشی. هم اینکه زندگی شون رو کسی متوجه نشه. که قسط شون دیر شده و هر چیز دیگه.

2728

من یه معلم داشتم ضامن دوتا از برادر شوهرهاش شده بود 

اونا هم اذیت کردن و ندادن طفلک معلممون خیلی غصه میخورد از حقوقش کم میشد پول  رو برای بنایی خونشون لازم داشت هرچی صحبت کردن قسط ندادن اخرش معلممون جوش زد سرطان گرفت پارسال فوت کرد باز از غم دوریش همسرش اقاشون امسال فوت کرد. دوتا پسر دخترش یتیم شدن

2738