2737
2734
عنوان

خانمایی که پسراشون رو ختنه کردن لطفا بیان داخل سوال دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 5022 بازدید | 47 پست

سلام منم پسرم رو وقتی پنجاه روزه بود ختنه کردیم به روش حلقه

دکترش گفت از این ور که بیرون رفتی فراموش کن ختنه است اصلا فکر نکن بغلش نکنم و اینا

ولی اولین ادرارش واقعا دردآوره بچم کلی جیغ زد😭

ما هم شب ختنه اش کردیم صبحش رفتیم لب رودخونه

یه هفته بعد در مسافرت شمال حلقه اش افتاد😊

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
روش بخیه بعدش خیلی سختی داره چرا حلقه نمیزاری هم مرتب تره هم خودش راحت تره

آخه میگن حلقه خیلی طول میکشه تا بیفته و تا اون موقع بچه خیلی اذیت میشه.مثلا خواهرشوهرم میگفت با اینکه پسرش رو یکسره کف و صابون میکرد دقیقا 10 روز که دیگه حداکثر زمان افتادن حلقه هست طول کشید حلقه بیفته و بچش خیلی اذیت شد.من خودم یه پسر دیگه هم دارم که 4 سال پیش با حلقه ختنه کردیم، تاپیک رو ایجاد کردم تا ببینم خانم های دیگه پوشک بستن 24 ساعت اول یا نه.پسر اولم رو بعد از ختنه بردیم خونه ی مادرم و اونجا کلی کثیف کاری کرد.الان خونه ی خودم هستم و نمیخواستم اونجوری بشه.پسر اولم هم 8 روز طول کشید تا حلقش افتاد.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میگن حلقه خیلی طول میکشه تا بیفته و تا اون موقع بچه خیلی اذیت میشه.مثلا خواهرشوهرم میگفت با اینک ...

کف صابون واسه چی؟؟؟؟؟

یه پماد دکتر به بچم داد تتراسایکلین بود به نظرم خیلی خوب بود

یه روز اولش سخته بعدش انگار نه انگاد

کف صابون واسه چی؟؟؟؟؟ یه پماد دکتر به بچم داد تتراسایکلین بود به نظرم خیلی خوب بود یه روز اولش سخت ...

فکر کنم برای اینکه عفونت نکنه باید کف صابون کرد.

2728
کف صابون واسه چی؟؟؟؟؟ یه پماد دکتر به بچم داد تتراسایکلین بود به نظرم خیلی خوب بود یه روز اولش سخت ...

آها یادم اومد .چون دکترش گفته بود اگه کف صابون بکنی حلقه زودتر میفته.

فکر کنم برای اینکه عفونت نکنه باید کف صابون کرد.

از دکترش بپرس آخه فکر کنم کف صابون روی زخم بدتر میسوزونه

مثلا خودمون وقتی دستمون میبره چجوریه وقتی ظرف میشوریم خیلی میسوزه دیگه اونم زخمه دیگه چه فرقی داره

آها یادم اومد .چون دکترش گفته بود اگه کف صابون بکنی حلقه زودتر میفته.

مگه انگشتر گیر کرده تو انگشته؟؟؟؟🤣🤣🤣🤣🤣

از دکترش بپرس آخه فکر کنم کف صابون روی زخم بدتر میسوزونه مثلا خودمون وقتی دستمون میبره چجوریه وقتی ...

آره امروز حتما میپرسم.فقط خداکنه تا از مطب دکتر میاریمش خونه تو بغلم جیش نکنه.چون دکتر قنداق پیچ تحویلم میده.

2738
آره امروز حتما میپرسم.فقط خداکنه تا از مطب دکتر میاریمش خونه تو بغلم جیش نکنه.چون دکتر قنداق پیچ تحو ...

قنداق پیچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه انگشتر گیر کرده تو انگشته؟؟؟؟🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂والا نمیدونم، شاید!!! دوستای دیگم هم که به روش حلقه ختنه کرده بودن دکتر بهشون گفته بود کف صابون زیاد بکنید که زودتر بیفته.یکی از دوستام میگفت من زیاد کف صابونش کردم 4 روزه حلقش افتاد.البته بچه با بچه فرق میکنه.من میترسم این پسرمم خیلی طول بکشه تا بیفته.دکتر گفت با بخیه تا 5 روز خوبه خوب میشه.

پسر من اینطوری نبود حتی پوشکش رو هم عوض نکرد همون وا کرد زاررررت ختنه اش کرد دوباره بست داد بغلم

پسر من اینطوری نبود حتی پوشکش رو هم عوض نکرد همون وا کرد زاررررت ختنه اش کرد دوباره بست داد بغلم

فقط اون زاررررتت خیلی خنده داره.لایک داری😉😉😉😉

2706