2410
2553

سلام.من امروز میخوام پسرم که 4 ماهش هست رو ببرم برای ختنه.میشه راهنمایی کنید که بعد از ختنه چیکار باید بکنم؟ میگن تا 24 ساعت بعد از ختنه نباید پوشک ببندم.درسته؟البته دکتر میخواد پسرم رو به روش بخیه ختنه بکنه.اگه جیش یا پی پی کرد باید با دستمال مرطوب تمیز کنم؟

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

مگه تو ۶روزگی ختنه نمیکنن؟؟💁

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

پسرم 4ماهو 20روز بود به روش حلقه ختنه کردیم،مای بیبی هم کردیمش فقط ی سایز بزرگتر بستم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پسرم 4ماهو 20روز بود به روش حلقه ختنه کردیم،مای بیبی هم کردیمش فقط ی سایز بزرگتر بستم

من فقط مشکلم 24 ساعت اول هست که خونه کثیف نشه.پس اگه یه سایز بزرگتر ببندم که رو آلتش فشار نیاره ایراد نداره؟

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
2714
من فقط مشکلم 24 ساعت اول هست که خونه کثیف نشه.پس اگه یه سایز بزرگتر ببندم که رو آلتش فشار نیاره ایرا ...

نه بابا نمیشه که پوشک نکنی اخه،یهو پاهاشو تکون میده یا دستش میخوره،باید پوشک بکنی به نظرم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

من روش حلقه ی بود گفت حتما پوشک ببند که پاهاش به هم نخوره خونریزی کنه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من فقط مشکلم 24 ساعت اول هست که خونه کثیف نشه.پس اگه یه سایز بزرگتر ببندم که رو آلتش فشار نیاره ایرا ...

نه اما مراقب باش به اون قسمت فشار نیاد و اولین ادرارش خیییلی دردناکه با اولین ادرار خیلی بی قراری میکنه

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

پوشک يه سايز بزرگتر ببند. روز اول با دستمال مرطوب تميزش کن. بعدش شستن منعي نداره.

بهترين سنم براي ختنه کردن يا تو يکماه اوله که بچه تونايي غلطيدن و دستو پا زدن رو نداره يا بذاري بعد چهار سال که بزرگتر و هوشيارتر بشه.

2706