2726

منم بودم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهار سال دبیرستان☝️😑☹️🤓

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2728
چه ربطی داره من دانشگام شهر کناری خودمون بود اصلا هم سوسول نیستم چون میتونستم رفت و امد کنم

بايد نظر بقيه رو بپرسي ما با دوتا خانواده هم سن خودم مسافرت بوديم اينا لحاف تشك حتي قوري كتري همه چي آورده بودن هرجا ميرفتيم همه اينا بود ولي ميگفتن كثيفه ميگفتم بابا يبار بجوشه تميز ميشه ولي درك نميكردن فوق العاده شخصي كار ميكردن وكم طاقت

بايد نظر بقيه رو بپرسي ما با دوتا خانواده هم سن خودم مسافرت بوديم اينا لحاف تشك حتي قوري كتري همه چي ...

من تو یه اکیپم و همیشه باهم میریم بیرون و پیکنیک و سفر

اتفاقا بچه های اون اکیپ خیلیم دوسم دارن و میگن من خیلی خوبم تو سفر😕

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
به خاطر تاپیکت نیاز داشتم شرایط زندگی خوابگاهو بدونم😊

ميخواي بري خوابگاه

من كه بهترين دورانزندگيم بود دانشجويي ايشالله برا شماهم خوب باشه ايثار كن به هم اتاقيات مهربون باش

2706