2410
2553
عنوان

اسراء٩٣دروغ مينويسه

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یکی هم تاپیک زده بود بی‌بی چکم منفی بعد 20 روز قبلش تاپیک زده بود که فک کنم دارم سقط میکنم بعد دوروز قبل این زده بود من 26 پریودیمه بنظرتون باردارم 😳

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
اینجا همه دروغگو ان🤣یکی کمتر،یکی بیشتر

اینجا همه دروغگو هستن مگر اینکه خلافش ثابت بشه😆

شوخی کردما

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714
آره برای منم سوال شد چون بعد گفت بابام فوت کرده ولی آخه چه دلیلی داره بخواد دروغ بگه اصلا درک نمیکنم

فاخته رو یادته؟ از همون ها ست 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
فاخته رو یادته؟ از همون ها ست 

برای جلب توجه، برانگیختن حس ترحم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706