2733
2734

هرکار خوبی که در جهت بهبود اعتماد ب نفس و ایجاد ارامش انجام میدین ؟معنوی روحی  زیبایی و تفریح و ...

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 

میرقصم .کتاب میخونم .هرچی هوس کنم میخرم یا درست میکنم .هرچی که خوشحالم کنه انجام میدم.حرف بقیه ام برام اهمیتی نداره

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی ابجیم یا مامانم باشن 

اهنگ قدیمی شاد میزارم باهاش قر میدم (بلدم نیستم فقط شلینگ و تخته میندازم)و بلند بلند میخونم و مسخره بازی در میارم 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2731

وقتی ناراحتم اگه اندازه ۲ هزار تومنم برلی خودم چیزی بخرم خوشال میشم😅

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹

از لحاظ تفریح : کارهایی که دوس دارم انجام میدم  فیلم می بینم آهنگ گوش میدم... کلاس زبان میرم... کتاب میخونم... پیاده روی

واسه پوشیدن لباس از رنگ هایی که دوست دارم استفاده می کنم

دوش گرفتن با آب سرد هم حالم رو خوب می کنه

ھفتہ ای ی بار بند میندازم۔موھامو شونہ میکنم بعدش نوکشونو اگہ موخورہ دارہ کوتاہ میکنم۔پیادہ روی میرم تو خنکی صبح۔فیلمای طنز میبینم و غش غش میخندم۔خونہ مو تمیز میکنم۔و خیلی کارھای بہ ظاھر سادہ اما درواقع مھم انجام میدم😊

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2738

کتاب میخونم - با خدا حرف میزنم - میرقصم - خوراکی های مورد علاقمو میخورم - آهنگ گوش میدم - ماسک میزارم  خونه رو تمیز میکنم - دوش میگیرم - فیلم میبینم - روزی چهار ساعت باشگاه میرم😐

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

موزیک زیاد گوش میدم. هر چی حالم گرفته تر باشه جرت و پرت تر گوش میدم

مثلا عصری زده بودم تو اهنگ لیلا درو وا کن اسممو صدا کن..

بعد دیدم همه دارن دنبال لینک دانلود میگردن فهمیدم همه از من حالشون بدتره به روشون نمیارن نامردا

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

نماز میخونم خیلی حالم خوشه بعد قرآن حفظ میکنم فوق العاده زیارت آل یس میخونم بعد زیارت عاشورا و حجابمم خوبه به شوهر و بچمم رسیدگی میکنم خانداری کلا کیف میکنم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

یوگا و مدیتیشن برای کاهش استرسم انجام میدم، میرقصم،، کتاب میخونم وتفریح با خانواده ام میرم و.... 

میشه برای زود ازدواج کردن  با پسری که صادقانه دوسش دارم 🤗دوتا صلوات بفرستید. میسی میسی💜

من خیلی کارها انجام دادم. 

مثلا سه تا کلاس مختلف ثبت نام کردم که دوتاش تموم شده یکیش تاره داره شروع میشه 😊. 

باشگاه میرم و یه حدودا هفت کیلویی کم کردم ولی قراره تا ۱۰ کیلو دیگه کم کنم. 

بهدش هفته ای یک روز میرم استخر ، چهارشنبه با دوست صمیمیم ناهار دوتایی رفتیم بیرون خوردیم و روز بهدش هم رفتم دیدن بچه های اون یکی دوستم که عاشقشونم❤️

این هفته هم میرم مسافرت 😁

2706