1265
1273
عنوان

جواب دامادمونو چی بدم +اسکرین شات

99484 بازدید | 614 پست

دوستان اول یه توضیح مختصری میدم که بدونین جریان از چه قراره

راستش من خواهرم چندماهه عروسی کرده تو همه این مدت بااینکه نزدیکن به خونه ما و بابام شوهرش فقط موقع پاگشا اومد و بدون اینکه قهر باشه یا هرمشکل دیگه ای خونمون نمیاد خواهرمو دم در پیاده میکنه و میره بعدهم میاد دنبالش...خداشاهده من چندبار خواهرم نصیحت کردم که باش دعوا نکن ولش کن وقتی دوست نداره بیاد اصرارش نکن

بابام اینا هم چون شوهرمن مرتب میره و خیلی هم کمکشونه از اینکه اون اینجوریه غر میزدن که من میگفتم زندگی خودشون خوب باشه نمیان نیان

پروردگارا یاری ام ده ، تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند، همدل و همدردشان باشم .زیرا در سودای هر انسانی ” روح تو ” خانه گزیده 

چندبارم شد  گوشی خواهرم خاموش بود من یا مامانم زنگ میزدیم شوهرش جواب نمیداد 

پروردگارا یاری ام ده ، تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند، همدل و همدردشان باشم .زیرا در سودای هر انسانی ” روح تو ” خانه گزیده 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

چه بد😓

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

چ بی ادب

آرزو میکردم، دشت سرشار ز سرسبزی رویاها را. من گمان میکردم دوستی همچون سروی سبز چهار فصلش همه آراستگی ست.                                                   من چمیدانستم هیبت باد زمستانی هست                   من چمیدانستم سبزه میپژمرد از بی آبی                       سبزه یخ می‌زند از سردی دی                                      قلب ها صیقلی از آهن و سنگ                                  قلب ها بی خبر از عاطفه اند 💗
1274

من برای اسکرین اومدم

بهترین جفت در جهان خنده و گریه است و هیچوقت همزمان یکدیگر را ملاقات نمیکنند اگر آن دو یکدیگر را ملاقات کردند آن لحظه بهترین لحظه در زندگی توست    

حرف خوبی زدی.منم شوهرم یک سالونیمه ازروزعروسیمون ببعدنرفته خونه بابام.اصلاهمدیگه روندیدن.دلخوره اقام.دیگه خانوادمم نمیان جزمادرم گاهی خاهرام

واس آرزوی ک تودلمه بفرست صلوات🙏
1308
1280