2726
عنوان

دارم چیکار میکنم😡🤬🤬

254 بازدید | 17 پست

از سال ۹۳ ازدواج کردمو دعوا زیاد داشتم باهمسرم، ولی دوتا دعوای بد  داشتیم توی دوتا شرایط خیلی ویژه که نیاز به حمایتش داشتم.... حالا واقعا همیشه ازش عصبانیم دیگه مثل قبل دوسش ندارم بهش اعتماد واسه حمایت ندارم خیلی دلم شکسته ولی از طرفیم دلم میخواد دوسش داشته باشم چون بابای دختر ۸ماهمه.....

چیکار کنم؟ دارم خودمو بدبخت میکنم، همسرم متوجه ضربه شدید روحی که بهم زده نمیشه گاهیم طلبکاره سر مسایل خیلی پیش پاافتاده

واقعا راهکاری ندارم واسه مواردیکه ادم میدونه حق باهاش نیست ولی کاریم بلد نیست بکنه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اصلا شوهرم دوس ندارم خودم به اسرار رفتم نمیدادن،ولی ازش متنفرم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

یه امام رضا برید اونجا به هم قول بدید

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
يه تغيير ايجاد كن

فکرکنم بد نباشه بیشتر توضیح بده

2706