2733
2739
عنوان

تجربه قبل و بعد از سزارین

1053 بازدید | 50 پست

سلام خانم ها.

من پنجشنبه میخوام زایمان کنم،ممنون میشم اگه تجربه ای درمورد زایمان و یا نگهداری بچه دارید در اختیارم بزارید.

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پمپ درد داشتم

اگه درد بعدش رو صد فرض کنیم حدود ۱۰ درصد درد رو حس کردم

عالی بود. ولی نمیدونم چرا دکترها میگن خوب نیس

من برگردم هم بازم پمپ درد میگیرم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
تا میتونی بهش شیر بده تا زردی نگیره حتی اگر شیرت کم بود شیرخشک بده

حتما،مرسی

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.
2738
بله

بیمارستان خصوصی هستی ک اجازه دادن سز بشی؟

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

تا میتونی راه برو اگه خودتو بندازی دیرتر خوب میشی

اگه با بی حسی هستی به صدا و نور یه کم حساسیت زیاد میشه واسه یه هفته اول سعی کن دور و برت خلوت تر و ساکت تر باشه

تا بچه خوابید بخواب

اگه زردی داشت دستورات دکتر رو انجام بده و الکی غصه نخور

من پمپ درد داشتم اگه درد بعدش رو صد فرض کنیم حدود ۱۰ درصد درد رو حس کردم عالی بود. ولی نمیدونم چرا ...

دکتر به من گفت دردش قابل تحمل هست،بیمارستان هم به اندازه کافی مسکن میزنه که درد رو کنترل کنه.با این حال استانه تحمل افراد متفاوته.

بنظر خودم،من استانه تحملم خوبه،چون تا الان چندبار ابرو و خط چشم تاتو کردم،هرجور بوده تحملش کردم.حالا نمیدونم با زایمان قابل مقایسه هست یا نه

سلام انشالله به سلامتی

یادت باشه به چیزی غیر از سینه ی خودت عادتش ندی که بعدا به مشکل برمیخوری منظورم اینه که اگه چند بار سر شیشه رو تجربه کنه  دیگه می می مامانشو نمیخوره،ضمنا تو لباسای نوزاد یه تاب و یه جلو دکمه دار بزار ،من نذاشته بودم پرستارام گیر داده بودن که چرا لباس خوبی براش نذاشتی

2706