2733
2734

بچه ها هرکس خودش امتحان کرده بیاد بگه.بوظ با شامپو می‌ره .فقط می‌خوام بدونم کسی نتیجه گرفته یا نه ممنونم

نه عزیزم بوش نمیره من یه بار زدم وای تا یک ماه موهام بوی گند میداد هرچی میشستم نمیرفت بوش مخصوصا وقت ...

من امروز زدم بعدشم با شامپو سدر شستم هیچ بویی نمی‌ده موهام از شوهرمم پرسیدم میگه موهات بویی نمی‌ده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم بوش نمیره من یه بار زدم وای تا یک ماه موهام بوی گند میداد هرچی میشستم نمیرفت بوش مخصوصا وقت ...

شما ریزش داشتی ؟نتیجه رو می‌خوام بدونم

2731

اگه  آبش  رو بزنی  هیچ  بویی  بعد  از شستشو  نمیاد  ولی  کافیه  یه ذره  پیاز  ریز  ریز  قاطیش  باشه  بچسبه  به موهات  هم  بو  میده  هم به این  راحتی  پاک  نمیشه  انگار  سیریش  میشه  روی  مو  

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2738
سلام بانو  ببخشید یه جا تاپیک  گذاشته بودیدکه آزمایش هورمونی دادید بابت ریزش و نازکی مو ه ...

عزیزم هیچ مشکلی نبود و همش اوکی بود و همچنان به دنبال علت ریزش موهام هستم دیگه خسته شدممممم

عزیزم هیچ مشکلی نبود و همش اوکی بود و همچنان به دنبال علت ریزش موهام هستم دیگه خسته شدممممم

من ویتانی d3خیلی پایین موهام نازک شده و ریزش هم داره کوتاه پسرونه زدم .رشدش خوبه ها ولی خیلی ظریف شده.به یه متخصص طب سنت خوب مراجعه کن .منم باید برم مزاجمو بفهمم و درست و درمون ببینم تو غذا چی اضافه کنم .تازگیا شیر رو هم حذف کردم چون هورمون دارند باعث کیست میشن .قرصشو از این به بعد میخوام بخورم

من ویتانی d3خیلی پایین موهام نازک شده و ریزش هم داره کوتاه پسرونه زدم .رشدش خوبه ها ولی خیلی ظریف شد ...

منم d3 پایین بود اونو نرمال کردم بازم نازک و ریزش داره هر آزمایشی فکرشو کنی دادم بعضیا رو سه چهار بار ...قید مو رو زدم دیگه .این آب پیاز هم پوست سرم رو خیلی تمیز کرد اما ریزشش بعد از حموم خیلی بدتر شد تا فردا که باز رفتم حموم کلی مو ریخت

2706