2410
2553
عنوان

کسی هست با وجود بچه شیرخوار باردار بشه بیاید کطفا خیلی عاجز شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 25 پست
پسرم 11 ماهه بود باردار شدم 

وای مثل من

دوتاشون پسرن نی نی هات؟؟

الان چندسالشونه؟؟

من پسرم یکسال و ۷ ماهشه خودمم پا به ماهم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مثل من دوتاشون پسرن نی نی هات؟؟ الان چندسالشونه؟؟ من پسرم یکسال و ۷ ماهشه خودمم پا به ماهم

ن یکی پسر یکی دختر. الان پسرم تقریبا 3 سالشه دخترم 14 ماهه 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
ن یکی پسر یکی دختر. الان پسرم تقریبا 3 سالشه دخترم 14 ماهه 

نازی عزیزممم😍😍😍

پس خیلی شبیهیم.منم اولیم پسره دومی دختر😍

خیلی سخته نه؟؟خودمو آماده کنم؟😢

پسرم چی میشه؟؟؟خیلی نگرانشم.😖چطوری یه شب بدون‌اون بگذرونم؟؟تو بیمارستان؟

اون چطور بی من بگذرونه؟؟؟وای حالم خیلی بده.نمیتونم تنهاش بذارم😖😖😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2456
نازی عزیزممم😍😍😍 پس خیلی شبیهیم.منم اولیم پسره دومی دختر😍 خیلی سخته نه؟؟خودمو آماده کنم؟😢 پسر ...

چقد دغدغه هات واسم آشناست. منم 14 ماه پیش همین نگرانی ها رو داشتم. پسرم خیلی وابسته ب من بود ولی انگار خدا کمک میکنه پسرم از بعد از زایمان ب طرز عجیبی مستقل شد و بیشتر رفت سمت باباش. انگار درک می‌کرد. من 4 شب بیمارستان بودم بخاطر زردی نوزاد،  پسرم میومد ملاقاتم بعد خوشحال برمی‌گشت ولی من تا یکساعت گریه میکردم از دلتنگی. ولی گذشت الانم خداروشکر دوتاش تقریبا بزرگ شدن و شیرینی ش مونده. شما هم نگران نباش خدایی ک داده خودش هم کمک میکنه دوست عزیزم🤗

چقد دغدغه هات واسم آشناست. منم 14 ماه پیش همین نگرانی ها رو داشتم. پسرم خیلی وابسته ب من بود ولی انگ ...

چقد حالمو خوب کرد حرفات،چقد امیدوارم کرد.

خداکنه پسرم اذیت نشه،اما کاش ازم دور نشه،من طاقتشو ندارم،میخوام فقط مال خودم باشه😖

وای همه ی نگرانیم نارسی یا زردی نوزاده.نارسیش که ۳۷ هفته م پره انشاءالله خطر رفع شده دیگه،اما کاش زردی نگیره،من تو این ۹ ماه خودمو فقط واسه یه شب دوری آماده کردم،نکنه برم اونجا موندگار شم😭چیکار کنم نگیره😖😖😖

چقد حالمو خوب کرد حرفات،چقد امیدوارم کرد. خداکنه پسرم اذیت نشه،اما کاش ازم دور نشه،من طاقتشو ندارم، ...

فدات. پسرم از من دور نشده ولی شبا چون میدید آبجیش داره شیز میخوره میرفت بغل باباش میخابید. زردی هم انشالا ک نمیگیره ولی همه ی سختی ها تموم میشه عزیزم. بچهای من الان دوتاش هم بازی هستن دیگه ب کسی احتیاج ندارن. فقط ب این فکر کن ک روزای سخت تموم میشه 😊

2714
پس چیکار کنم به زور زندگیو میچرخونیم بچه لباس میخواد کفش میخواد از دوستاش عقب نمونه خونه مستقل میخوا ...

وقتی که نوزادن لباسای دوتاشون بهم میاد.نوزاد چون زود به زود بزرگ میشه  میتونی لباسای بزرگه رو استفاده کنی..مثبت اندیش باش تا خدا از جایی که فکرشم نمیکنی بهت برسونه

خدایا شکرت .بعد پنج سال انتظار خوشحالم کردی .خدایا خودت سالم نگهش دار
فدات. پسرم از من دور نشده ولی شبا چون میدید آبجیش داره شیز میخوره میرفت بغل باباش میخابید. زردی هم ا ...

امیدوارم منم برسم به روزای خوبش😔

خدا کوچولوهاتو حفظ کنه دوستم😍مرسی از حرفای قشنگت💋