2726
عنوان

برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 40 پست

اگر برادر همسرتون کار همیشگیش اینه و هیچ سودی از جانب خودش به شما نمی‌رسه

حتما برخورد کن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

زنش مگه دست نداره😐 خودش بره بخره

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه هیچکاری نکرده،اما مادر پدرش خیلی کارا برامون کردن واقعا در حقمون لطف دارن از اول ازدواج تا الان

چه ربطی به برادرشوهرت داره خب

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
اگر برادر همسرتون کار همیشگیش اینه و هیچ سودی از جانب خودش به شما نمی‌رسه حتما برخورد کن

از مادرشوهرم خجالت مبکشم.. اون خیلی خوبه

هروقت میفهمه برادرشوهرم سفارشی داده پولش و میده به شوهرم

همین الانشم کلی از ما جلوترن

خب مانع شو من خجالت نمیکشما رک میگم تو هم رک باش

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
من اگه جای شما بودم هربار خودم میبردم میدادم دست جاریم با سرسنگینی زیاد ...خودش قضیه رو میگیره به شو ...

نه بابا اگه می فهمید که تا الان ادامه نداشت

به زندگی همجنس های خودمون رحم کنیم خواهشا
2706