2726
عنوان

ازدواج مجدد پدرشوهرم

804 بازدید | 23 پست

بچه ها مادرشوهر من پنج سال پیش فوت کرده و خیلی خیلی زن‌ خوب و مهربونی بود الان تنهایی برای پدرشوهرم سخت شده و میخواد ازدواج کنه 

چون ما این موردو اطرافیان نزدیک نداشتیم نمیدونیم باید چکار کنیم براشون مثلا پسرا به باباشون یا خانمش باید کادو بدن؟؟؟؟ اگه اره چی مثلا؟ ما عروس و داماد بریم سر عقد یا نریم؟؟؟؟؟ 

اصلا نمیدونم چکار باید بکنیم 

اخه واسه مراسم خاستگاری و این چیزا اصلا از بچه های پدرشوهرم نخواستن که برن

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

عینه کاری که برا مادرشوهرتون میکردید باید انجام بدین

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

برای عقد برین ولی من اگر بودم کادو نمیدادم همون که بابام و میدم خیلی کار میکنم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آمین 

برای امضاتون

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
عینه کاری که برا مادرشوهرتون میکردید باید انجام بدین

کارایی که مراسم ازدواجشون هست منظورمه 

مثلا شرکت تو‌مراسم عقد یا کادو ‌دادن یا مهمونی دادن و اینا 

که واقعا نمیدونم چه کاریش درسته کدوم نادرست

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
کارایی که مراسم ازدواجشون هست منظورمه  مثلا شرکت تو‌مراسم عقد یا کادو ‌دادن یا مهمونی دادن و ا ...

خواهرشوهر ندارین؟

بعد خانمه قبلا ازدواج کرده یا نه؟

برای عقد برین ولی من اگر بودم کادو نمیدادم همون که بابام و میدم خیلی کار میکنم

میخوام ببینم بقیه چیکار میکنن 

مثلا یه پسر وقتی باباش قراره مجدد ازدواج کنه به باباش یا خانومش کادو‌میدن یا نه؟ دعوتشون میکنن یا نه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
کارایی که مراسم ازدواجشون هست منظورمه  مثلا شرکت تو‌مراسم عقد یا کادو ‌دادن یا مهمونی دادن و ا ...

فکر کنم برید مراسم عقد

یه کادو بدین میتونید همه بچه ها با هم بزارید یا تک تک کادو بدین

دست جمعی یه شام یا ناهار برید رستوران کافی باشه

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊

همه روباید انجام بدین 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
میخوام ببینم بقیه چیکار میکنن  مثلا یه پسر وقتی باباش قراره مجدد ازدواج کنه به باباش یا خانومش ...

ما خودمون شرایط مشابه داشتیم  حتی محضر هم نرفتیم ولی اشتباه کردیم چون به ضرر پدرمون و خودمون شد

بهتره ی انگشتر بگیرین پدرشوهرتون بدن و نهایتش یک شام خانواده ها با هم جمع بشن و آشنا بشن دلیلی برای کادو دادن پسر به پدر نیست

خواهرشوهر ندارین؟ بعد خانمه قبلا ازدواج کرده یا نه؟

یه خواهر شوهر دارم‌که کلا مخالفه و الانم با باباش قهر کرده گفته تو هیچ مراسمی شرکت نمیکنم 

خانومه هم متارکه کرده یه پسر بزرگ داره  که پیش خودش نیست پدرشوهرمم بچه هاش همه ازدواج کردن

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
براى هيچ پسرى اسون نيست كسى رو جاى مادرش ببينه شما فك كن خداى نكرده برعكس بود ميرفتى كادو ميدادى؟ ب ...

اره واقعا همین‌که طرفو‌ بپذیرن خودش کلیه ولی اونم دل داره از سر هوس که نمیخاد ازدواج‌کنه 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
یه خواهر شوهر دارم‌که کلا مخالفه و الانم با باباش قهر کرده گفته تو هیچ مراسمی شرکت نمیکنم  خان ...

پس نمیخواد هدیه بدین همون بهتره ولی تو محضر اگر بتونه همسرتون شرکت کنه بهتره چون آقایون اینحور مواقع  جوگیر میشن و هرچی دارن میدن

به خواهرشوهرتون هم از طرف کسی که خودش شرایطش و داره بگین پدرشون ازدواج کنن خیلی هم برای پدرشون خوبه هم برای خودشون تا یک زمانی میتونن به پدر برسن بچه ها که بزرگ میشن واقعا سخت میشه دعا کنن که خانمه با پدرشون بسازه

2706