1345
1341

هندزفری گوشی پول 

من با سگی که پشت سرم واق‌واق میکنه هرگز نمیجنگم ،من با شیری که جلو روم غرّش کنه هم نمیجنگم ،کلا آدم جنگجویی نیستم خوابمم میاد ولم کنین                                        

بابام و شوهرم و مامانم

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

دوربینم

گوشیم

و هدفونم

😅

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

طلاهام ، برگه های سهامم، گوشیم از جاندارا هم مامانم ، شوهرم، بچه هام

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
1320

من گزینه ی نرفتن رو انتخاب میکنم😂😂😂😂

خدا رو شاکرم که نور امیدش رو به زندگی ام تزریق کرد و زندگی ام رو به بهترین حالت ممکن سوق داد وایمان دارم خدایی هست که میگوید ارزوی شما در صف اجابت قرار گرفته  است.. لطفا صبور باشید ...میشه واسه اینکه ارزوم از ا صف جلو بزنه و مشکل و موانع حل بشه  وحاجت روا بشم برام توحید بخونید؟💖

سه چیز....گوشیم...لپ تاپم...شامپوم

سه شخص...همسرم مامانم داداشم

گربه ام و غذاش

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1308
وسایله مورد نیازه سفر😂😂😂فقط سه چیز😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خخخخ پس سومی رو گوشی میبرم     

رفتی بعد انتظار داری من زنگ بزنم؟؟؟؟؟ 😐بشین تو فرودگاه تا کشتی بیاد 🤘🤣
1346