2703
2553
عنوان

دوس دارم حافظ قرآن بشم

355 بازدید | 21 پست

کسی میدونه چطور میشه حافظ قرآن شد؟اولین قدم چیه؟تلفنی چطور میشه حفظ کرد؟برنامه خاصی هس ایا؟

سکوتم از رضایت نیست...دلم اهل شکایت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من از یک استاد حافظه ی فایل حفظ گرفتم و هم از ی حاج آقا ی سری ویس جهت راهنمایی برای حفظ اگه خواستی ت ...

واقعا؟ممنون میشم.ایدی تلتو تو خصوصی میدی بم؟

بچه ها بدون کلاس نمیشه حفظ کرد؟

من بیشتر جز ۳۰ رو خودم حفظ کردم یعنی بقیشو ک سختتره نمیتونم؟!

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
بچه ها بدون کلاس نمیشه حفظ کرد؟ من بیشتر جز ۳۰ رو خودم حفظ کردم یعنی بقیشو ک سختتره نمیتونم؟!

نمیدونم والا اطلاعی ندارم.الان اگه پست خواهر شوهرو خیانت و طلاق بود همه داشتن نظر میدادن

سلام عزیزم من یک گروه زدم واتس اپ با چند تا از بچه های نی نی سایت شروع کردیم ب حفظ تازه اول راهیم اگر دوست داشتی بهم بگو

حفظ میکنیم چند ایه ویس میفرستیم و بهم انگیزه میدیم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706