2726
عنوان

سوغاتی شکسته مادرشوهرم

382 بازدید | 28 پست

مادرشوهرم هردفعه بره جایی برای بچهای دخترش بیشترچیزی میاره اول میده بچهای دخترش انتخاب کنن بعد چیزای زشت یاکم میده به بچهای من که دوتاهستن.ولی بچه خواهرشوهر۳تا.ایندفعه هم یکی عروسک اورده برای دخترم که بچهای دخترش شکستن گذاشت تو پلاستیک دادبه بچم.منم امروز دادم دخترم گفتم ببربرای عزیز بگو منم سالم میخوام مثل بچهای عمه.

شوهرمم دعوام کرد .من حق ندارم ناراحت بشم؟؟؟؟

سکوت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار خوبی نکردی 

همون اول قبول نمی کردی سوغاتی رو 

اصلا خودتو واسه یه سوغاتی کوچیک نکن

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

چرا به شوهرت گفتي???ميدادي دست دخترت ببره بده و بگه و بياد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

حق داری یا نداری رو نمیدونم. ولی اینجوری بچتو ناراحت میکنی و حساس بار میاری و از عزیزش متنفرش میکنی و حس تحقیر بهش دس میده نسبت ب بقیه بچه ها. سعی کنین بچه ها رو وارد ناراحتیاتون نکنین

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2706