2726

من خیلی ساده و بی زبونم همه چی رو ساده از کنارش میگذرم میگم دنیا ارزش نداره بیخیال ...

واسه دست فرمون مربی انتخاب کردم،همه گفتن سختگیره بداخلاقه،ساعتهای آموزش رو میزنه

گفتم عیب نداره 😐 بزار سختگیر باشه بهتر یاد بگیرم

مربی هی گفت هوا گرمه،میگرن دارم،تو آفتاب سوختم،با اینکه دمای ۵۰ درجه کولر نمیزد و من صورتم سوخته و قرمز میرفتم خونه صدام در نیومد؛اعتراضی نکردم

تمام جلسات رو یک ساعت برگزار کرد درصورتیکه باید یک ساعت نیم بود،منم امضا کردم 😐 گفتم عیب نداره

مدام ازم تعریف میکرد و میگفت هوشت خوبه و یاد گرفتی منم میگفتم بسمه دیگه

حتی یک جلسه رو همینجور امضا کردم و نرفتم😐

چندبار به بهانه های مختلف ساعت کلاسم رو تغییر داد و جابجا کردم منم قبول کردم😐

۳جلسه اخر که رسید روی خودشو نشون داد😨😨

یهو از این رو به اون رو شد،بدون اینکه مطلب رو اموزش بده از من میخواست انجام بدم

سرم داد کشید محکم زد رو دستام😖😖

بهم گفت تو خیلی مشکل داری باید خصوصی باهام کلاس بگیری😞😞

با وجود این باز یه جلسه کلاس داشتم برگزارش نکرد با شوهرم نیم ساعت تو گرما جلو اموزشگاه منتظرش ایستادیم نیومد،شوهرم عصبی شد رفت پیش رئیس اموزشگاه شکایتش کرد،من خبر نداشتم شوهرم اینکارو کرد بعد که فهمیدم کلی ناراحت شدم گفتم فقط یک جلسه دیگه مونده چیکارش داشتی😖😐

من ساده😖😖

منم دیگه ندیدمش که امضا کنم پیام داد که جلسه اخر رو بزار قبل از امتحان که مرور بشه،منم گفتم باش😐

اولین بار که امتحان ایین نامه دادم قبول شدم،امروز امتحان دست فرمون بود،۵شنبه بهش پیام دادم که جلسه اخر رو برگزار کنه یه مروری بشه قبل از امتحان

بی همه چیز قبول نکرد الکی بهانه اورد که باید زودتر میگفتی!!!گفتم این همه من ساعت کلاسم رو بخاطر شما جابجا کردم حالا شما شنبه یه وقت واسه من بزارید

گفت نمیشه هنرجو قبول نکرد،گفتم چطور من این همه قبول کردم😐😐😖😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای خدای من😤😤😤چطور تونستی رفتاراشو تحمل کنی مگه مربی قحط بود😡😡برات متاسففمممممم متاسف که  خودتو بخاطر اون آدم مزخرف کوچیک و حقیر کردی

در من انگار کسی، در پی انکار من است...

بهم گفت حالا برو امتحان بده همه جلسه اول رد میشن😐

اخه این حرفه که میزنه

رد بشم دفعه بعد باید پول بدم که امتحان بدم

این یک جلسه چیزی نیست ولی چون در حقم بدی کرد نمیخوام ازش بگذرم

میخوام برم اموزشگاه بگم تمام اون نیم ساعتها که از من زده هم حساب کنه😐😐

ایکاش سخت گیر بود تا قشنگ و اصولی یاد میگرفتی،ولی ایشون که اصلا سخت گیر نبود،کلاسها رو پیچونده که بری پول بدی بهش و کلاس اضافه برداری ازش.سواستفاده کن بوده

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
بهم گفت حالا برو امتحان بده همه جلسه اول رد میشن😐 اخه این حرفه که میزنه رد بشم دفعه بعد باید پول ...

حتما برو بگو

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
وای خدای من😤😤😤چطور تونستی رفتاراشو تحمل کنی مگه مربی قحط بود😡😡برات متاسففمممممم متاسف که  ...

من دلم واسش سوخت،بعدشم حوصله درگیری نداشتم

همش تو دلم میگفتم اینم میگذره

بهم گفت حالا برو امتحان بده همه جلسه اول رد میشن😐 اخه این حرفه که میزنه رد بشم دفعه بعد باید پول ...

حتمن بروحقشو بزار کف دستش. خاهشششن اگ دلت نمیسوزه😑😕

من دلم واسش سوخت،بعدشم حوصله درگیری نداشتم همش تو دلم میگفتم اینم میگذره

😒😑خیلی ساده ای هیچوقت تو زندگی اینجوری نباش اجاره نده کسی بهت زور بگه یا حقتوپایمال کنا

2706