2737
2734

شوهرم با شوهر خواهرش تو مغازه شوهرم کار میکنن بعد مغازه شوهرم جاییه  که یه خیابون بزرگ کل اون خیابون همه گاراژ دارن و محصولات کشاورزی میخرن خونه مادرم اون نزدیکی های یعنی هروقت بخوابم بدیم دکتر یا مرکز شهر از در گاراژ شوهرم رد میشیم حالا من دو روز پیش خواستم گوش برادر زادم و سوراخ کنم با ماشین برادرم بردمش مرکز شهر و از در گاراژ شوهرم رد شدیم و شوهرم دست تکون دادم دیروز خواهر شوهرم زنگ زد که شنیدم برا تعلیم رانندگی رفتی در گاراژ بعد شوهرشم گفته بود اگه تو از در گاراژ رد شی و با ماشین دست تکون بدی شلاقت میزدم منم گفتم من چهار ساله رانندگی بلدم چه تعلیمی دوما ما مسیرمون اونجاس میشه پرواز کنیم از جای دیگه بریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواسته ی زری بزنه ک ها شوهره من باغیرته و من رد میشم از اونجا تابلو نمیکنم زنشم

ن باو چ کار بدی اینا عقده ای هستن

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

جان شلاقت میزدم 

مگه اسبه ؟؟؟؟؟؟؟؟

بگو والله من و همسرم این چیزا را بد نمیدونیم مثل شما نیستیم 

به جای اینکه بزنه تو دهن شوهرش اومده به شما خورده گرفته؟

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738

حالا این خواهر شوهرم ماشین داره بعد شوهرش نمیزاره بشینه پشت ماشین خودش از ماشین زنش استفاده میکنه و ماشین خودشو زده پارکینگ گفتم شایدم اینجوری گفته که زنش هوس نکنه یا بگه منم باید بشینم پشت ماشین

کاف بهم برخورد بچه ها این حرفش چه معنی میده؟یعنی من آدم بدی هستم که از اونجا رد شدم و برا شوهرم دست ...

نه چه بدی

این مقیاسای خوبی و بدی مال عهد دقیانوس بود

الان هر کی رد شه دس تکون بده خیلیم باحاله😁

خواسته ی زری بزنه ک ها شوهره من باغیرته و من رد میشم از اونجا تابلو نمیکنم زنشم ن باو چ کار بدی این ...

شوهرشو دیدم چی بگم بهش تا بار دیگه جرات نکنه اینجوری درمورد حرف بزنه

عجب شوهر آنتنی داره،نه عزیزم چرا کار بدی انجام داده باشی شوهر اون تعصبیه والا نه رانندگی زن بده نه دست تکون دادن برا شوهر 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
2706