2733
2734

خواهر من میره نهم نمونه دولتی هم هس میخاد برای تیزهوشان بخونه

همه ی درسای اصلیم کلاس میره

کدومشون سخت تره و برای آمادگی تیز بهتره؟

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای ورودی هفتم اطرافیان مبتکران میرفتن، برای ورودی نهم نمیدونم، فکر کنم قلمچی همون متوسطه دو برن بهتره، فعلا همون مبتکران

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

قلمچی رو دوست دارم به خاطر خوده آقای قلمچی و کارهای خیرش.به محل کار همسرم رفت و آمد داره.همسرم میگه خیلی آدم فهمیده و متواضعی هستش

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

قلم چی بهتره  تعداد شرکت کنندگان بیشتره وسوالات استاندارد هستن از مبتکران خبر ندارم ولی کتابهای انتشارات مبتکران خوبن

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2738

میخام سخت تر باشه خاهرم امسال قلمچی بود میگه سوالاشو اسون بودن 

ولی خب تا حالا بخش تیزهوشانش نبوده

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

اگر برای انتخاب کتاب کمک درسی میخواید مبتکران واقعا خوب اما باید از قبل پایه خوبی داشته باشه که بتونه کتاب های مبتکران رو درک کنه چون سطح نسبتا بالایی دارن، اما برای آزمون صد درصد قلم چی 📚 منم نمونه دولتی قبول شدم هم متوسطه اول و هم دووم و الان کنکوری 99 ام😁

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
قلم چی بهتره  تعداد شرکت کنندگان بیشتره وسوالات استاندارد هستن از مبتکران خبر ندارم ولی کتابهای ...

عاره کتاباش عالین در سطح تیز

پسر من امسال میره ششم میخوام قلم چی ثبت نامش کنم برا ششم که آزمون تیزهوشان داره به نظرتون خوبه؟؟

تیزهوشانی هوش شده ک الان

پسر من امسال میره ششم میخوام قلم چی ثبت نامش کنم برا ششم که آزمون تیزهوشان داره به نظرتون خوبه؟؟

یاد میگیره چه جوری آزمون بده

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2706