2737
2734
عنوان

سود بانک شهر

258 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من برای افتتاح حسابم که حدود 1.5 ماه پیش میشه چیزی نگفتم به کارمنده فقط گفتم اس ام اسو برام فعال کنه اما الان یک ماه و خورده ای شده سودمو نمیریزن کسی میدونه 

جون مادراتووووون لایک نکنید

تازه امروز رفتم باک ملی و صادرات پرسیدم چقدر سود میدن 

صادرات بیشتر بود سودش ...

حالا بانک شهر چه جوری چقدر میده برا هر یه تومن 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید قزض الحسنس حسابت

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
شهر 10% هست حساب سپرده روزشمار

من نگفتم بلند مدت یا کوتاه مدت اصلا چیزی نگفتم فقط گفتم اس ام اسشو فعال کنه واسم واسه همینه که نگفتم برام نمیریزن ؟ یا در اصل باید بریزن ؟

جون مادراتووووون لایک نکنید
تازه امروز رفتم باک ملی و صادرات پرسیدم چقدر سود میدن  صادرات بیشتر بود سودش ... حالا بانک شه ...

صادرات هر یه تومن چه قدر میده

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2738
من نگفتم بلند مدت یا کوتاه مدت اصلا چیزی نگفتم فقط گفتم اس ام اسشو فعال کنه واسم واسه همینه که نگفتم ...

وا نه ربطی نداره

من اتفاقا همین امروز صب برام سودشو ریخت بانک شهر

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
نه قرض الحسه هم نیست  ،بانک شهر فکر کنم 15 درصد میده ولی برام سود نمیاد چراااااااااااااا دیونه ...

وقنی هیچی نگفتی قرض الحسنه باز میکنن....بعدم روز شمار الان ده درصد نه ۱۵.....تازه اکثرا ماه شماره دیگه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
صادرات هر یه تومن چه قدر میده

من امروز پرسیدم شصت میلیون رو شش ماهه گفت ۹۱۷ تومن ..

ملی هم یکساله شصت تومن رو ۸۸۰ تومن 

دیگه برا هر یه تومن رو نپرسیدم چقدر 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706