2726
عنوان

بیماری منییر

| مشاهده متن کامل بحث + 51717 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دو مورد یادم رفت .خواب شب خیلی مهمه .شبا باید زود بخوابیم که من اینو زیاد رعایت نمیکنم  و ...

کم شنوایی هم داشتی یا نه ؟ آیا با خوردن قرص و رعایت  رژیم غذایی میشه از کم شنوایی جلوگیری کرد؟

2728

منم بیماری منییر دارم و خیلی اذیتم جوری که دلم میخواد مغزمو دربیارم بندازم دور ، تحت درمانم ولی هیچ دارویی افاقه نکرده...ولی از وقتی باشگاه میرم و ورزش میکنم بگی نگی اوضاع سرگیجم بهتره چون خیلی دارم تلاش میکنم ک تعادلمو بدست بیارم ولی بدی بیماری منییر اینه ک نمیتونی راحت تفریح داشته باشی و غیره و این یجورایی افسردگی میاره....

از ته دل ارزو میکنم همه کسایی ک بیماری منییر دارن خوب بشن

𝐅𝐨𝐫𝐠𝐞𝐭 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐩𝐚𝐬𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐟𝐨𝐜𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞

سلام به همه دوستان منم هفت ماه است که متوجه شدم منییر دارم.. به همه دوستانم حق میدهم بیماری خیلی بدی است. مدتی داروها را تجربه کردم تأثیر چندانی نداشت تا اینکه اسفند ماه اومدم تهران و توسط دکتر کرد افشاری متخصص طب سنتی ویزیت شدم داروهای زیادی برام نوشتند برای یک ماه از جمله مواردی که برام تجویز کردند حجامت پشت گوش و زالو انداختن پشت گوش بود... حجامت گوش را که انجام دادم سرگیچه هام خیلی خیلی کمتر شد و صداهای گوشم کلا قطع شد قرار بود برای زالو اقدام کنم که متوجه شدم ناخواسته باردارم و فعلا داروها همه متوقف شد... به همه شما دوستان، طب سنتی خصوصا حجامت گوش و حجامت پشت گوش را توصیه میکنم. 🌷 ان‌شاءالله که روزی همه تون اینجا اعلام کنید که از شر این بیماری خلاص شدید. 

2706