2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نام خدا یا نون پنیر یا نون ماست البته خودم تنها هستم طبق ۱۶ ساله گذشته

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2728

من هیچی پلودارم باغصه 

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

منم پلوماهی

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤
2706