2737
2734
عنوان

ممکنه آدم یهو نازا بشه

125 بازدید | 7 پست

من پریودم منظمه تا یکسال. دیگه بچه نمیخوام همه چین نرماله مشکلی ندارم الان ۲۶سالمه 

ممکنه یهو ضعیف بشه رحمم؟؟؟یا دیر بشه تو این یکسال 

...

این سوال منم هست

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فكر ميكنم بستگي به مواد غذايي وطبع ادم داره

من چندروز پيش مطب زنان بودم يه خانمي اومده بود بادراد بود٣٧سالش بود بچه اخرش ٥سالش بود با اين يكي ميشد ٥تا بچه همشم پسر 

خانمه ميگفت اصلا نميزارم طبع شوهرم خودم سرد بشه 

2731

وای منم هنوز عروسی نکردم ۲۱ سالم هست پریود نامنظم دارم  می ترسم بعد عروسی تا دوسال جلوگیری کنم خدای نکرده چیزی بشه😢😣😣

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

من ۸سال اقدام داشتم بعد ۸سال باردار شدم دوباره اقدام کردم یه سال نشد دوباره باردار شدم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738