2726
عنوان

برم بیرون یا نع؟

161 بازدید | 13 پست

دوس پسرم که ی جورایی قصد ازدواج داریم هر بار که من میگم اکه کار داشته باشه هیچ جوره خودتم بکشی نمیبرتت بیرون،قهرم کنم میگه منطق نداری کار دارم و اینا...مثلا ۵ شنبه جمعمونو کنسل کرد که کار دارم و خستم،،امروز میگه حالم بده بریم بیرون،منم فعلا گفتم کار دارم نمیتونم بیام...بعد شاکیه که چرا نمیای..چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

برو دیگه بابا چقد دس دس میکنین مال منم کار داره هی صب زنگ زدم بم میگه کار دارم کاردارم خودمو نمی بازم ک😑

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دیگه بابا چقد دس دس میکنین مال منم کار داره هی صب زنگ زدم بم میگه کار دارم کاردارم خودمو نمی باز ...

اخه خودش باشه بگی نیاز دارم میگه بچه نشو سر وقت میریم..اما الان که خودش نیاز داره حرصم میگیره

2728

کلن لج کردن کار بی فایده ایه و فقط تنش رو بیشتر میکنه

اگه اون واقعن کار داشته و درگیر بوده حق داشته کنسل کنه و تو هم باید درکش کنی

ولی خودت اگه کار خاصی نداری برو و تلافی نکن

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
😐اگه لج نمیکنه بعدا نرو اگا میکنه برو از این به بعد تلافیشو سرش درار

اگه بخوام تلافی درارم که امروزم میتونم با نرفتنم درارم😈فعلا ک عصبیه ..اما منم بهش میگم بچه نشو سر وقت میریرم من کار دارم

اخه خودش باشه بگی نیاز دارم میگه بچه نشو سر وقت میریم..اما الان که خودش نیاز داره حرصم میگیره

ببین اگه الکی ادا درمیاره ک باید حالشو بگیری ولی اگه واقعا کار داره و سرش شلوغه درکش کن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
کلن لج کردن کار بی فایده ایه و فقط تنش رو بیشتر میکنه اگه اون واقعن کار داشته و درگیر بوده حق داشته ...

کلا سرش شاوغه اگه به کار باشه همیشه کار داره،.دیروزو ک کنسل کرد کای حرص خوردم اما هیچی نگفتم..اما امروز مه اینجوری گف خیلی حرصی شدم..چون عصبیه و دلش بیرون میخواد منم باید باهاش برم