2726

فعلا ک دو هفتس جوش جدید نزدم من چنددساله صورتم جوش جوشیه یکی خوب میکردم یکی دیگ.. خلاصه اینک الان هشت نه ماه ب طور منظم صبح ها حتما ژل شستشو صورت میزنم تو حموم هم شامپو بچه هیدرودرم صوزتم میشورم.بعد پماد ضد جوش میس ادن هم میزدم روزی وو سه بار این کرم عالیه هر داروخونه میرم تعجب میکنن ولی عالی جوش درمیارن دو روز بزنید خوب میشه. تو این مدت پنج شیش باریم ماسک سفیده تخم مرغ با نشاسته زدم ک اونم تاثیر خوبی داش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکس پمادو ژل شسشتو بزار عزیزم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
برا جاش چیکار کنم داروخونه ی بایودرما داده ولی روزی س چار بار بزنی من نامرتب میزدم تاثیر نداش الان چ ...

ماسک زرد چوبه و ماست 

بعدش سفید اب

البته صورتت زرد میشه برای تمیز کردن از پنبه با شیر استفاده کن بعدش برو حموم سفید اب بزن تمیز میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
عکس پمادو ژل شسشتو بزار عزیزم

دو تا ژل شستشو دارم دوتاشم خوبه عااای فقط دومیه پوستمو شاداب و روشن میکنه اولی ژل شستشوی ضد اکنه الارو دومی ژل شستشوی خاک رس لورال سم زداس.. پماد ضدجوش میس ادن

پدرم دراومد بخدا تا اینارو خوب کنممماا

کافی بود یخ بزاری رو جوشات سریع میرن :|

منم خیلی دور کرم و پماد و زل شستشو و صابون و اینا بودم تا اینکه ی روز یخ گذاشتم جوشام رفت :||هعی

آدم گاهی آنقدر تنها می شود وبا خودش حرف میزند که تبدیل می شود به دو نفر ... ؛)
دو تا ژل شستشو دارم دوتاشم خوبه عااای فقط دومیه پوستمو شاداب و روشن میکنه اولی ژل شستشوی ضد اکنه الا ...

عزیزم قیمتشون چقده

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
کافی بود یخ بزاری رو جوشات سریع میرن :| منم خیلی دور کرم و پماد و زل شستشو و صابون و اینا بودم تا ا ...

یخ رو مستقیم میزاری رو پوست یا مثلا تو مشمایی پارچه ای چیزی

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
یخ رو مستقیم میزاری رو پوست یا مثلا تو مشمایی پارچه ای چیزی

ت پلاستیک پنگوئن عزیزم ی ربع ده دقیقه نگهش دار اگر احساس سوزش کردی برش دار دوباره بزار

آدم گاهی آنقدر تنها می شود وبا خودش حرف میزند که تبدیل می شود به دو نفر ... ؛)