2737
2734
عنوان

خانومای شیرازی 🙄🤔🤨

218 بازدید | 17 پست

باردارم

بین دکتر پگاه روانفر و مرتضی ابطحی و الهام شرکا موندم

میخوام حرف گوش بدن و تجویزشون به روز باشه و مسئولیت پذیر باشن کدومو پیشنهاد میکنین؟

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

الان میفهمم چرا بعضیا عنوان دروغ مینویسن 

واقعا باید بنویسیم مادرشوهرم به پدرشوهرم خیانت کرد 

جاریمو کتک زدم

برادرشوهرم با نامزد برادرم دوسته و ...

متاسفم واقعا متاسفم

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

عزیزم سوالت کلی نیست.فقط مختص شیرازیاس.شاید الان نباشن.من الان خوزستانم دکتر شیراز هم همشون رو نمیشناسم.بنابراین شما مخاطبت فقط شیرازیها هستن 

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سوالت کلی نیست.فقط مختص شیرازیاس.شاید الان نباشن.من الان خوزستانم دکتر شیراز هم همشون رو نمیشن ...

نه گلم بار اول نیست همیشه همینه اگه راجع به مسائل خاله زنکی نباشه حتی تاپیکتو نیگا نمیکنن ببینن چی گفتی

2731

عزیزم. همشون معروفن. من پیش روانفر رفتم خیلی راضی نبودم. ابطحی هم کارش خوب بود زایمان اول قبول نمیکرد. شرکا فقط اسمش شنیدم. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
عزیزم. همشون معروفن. من پیش روانفر رفتم خیلی راضی نبودم. ابطحی هم کارش خوب بود زایمان اول قبول نمیکر ...

سلام ممنون که جواب دادین

چرا از روانفر راضی نبودین.؟؟

من گزینه اولم روانفر بود که...

نه گلم بار اول نیست همیشه همینه اگه راجع به مسائل خاله زنکی نباشه حتی تاپیکتو نیگا نمیکنن ببینن چی گ ...

شایدم.کلا برای اون حرفها مخاطب زیاد هست  

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2738

من يه نوبت رفتم روانفر فوقالعاااااده راضي بودم 

با دقت گوش ميده تكي ويزيت ميكنه همه چيو بررسي ميكنه...

به نظر من كه عايليهه

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
سلام ممنون که جواب دادین چرا از روانفر راضی نبودین.؟؟ من گزینه اولم روانفر بود که...

روزی که رفتم پیشش برام وقت نذاشت انگار عجله داشت. البته شاید اون روز اونجوری بوده  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
عزیزم. همشون معروفن. من پیش روانفر رفتم خیلی راضی نبودم. ابطحی هم کارش خوب بود زایمان اول قبول نمیکر ...

اا چه طور راضي نبودين؟؟؟؟

من يه نوبت رفتم اما به نظرم عاليييييي بود

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
من به شخصه از این تاپیکا متنفرم، خوب وقتی هیچکدوم از اینا رو نمیشناسم چی بگم

اوایل اینجا یه محیطی بود برای کمک کردن به هم و انتقال تجربه و ...

الان شده یه محیطی برای عقده گشایی یه عده و جلب توجه یه عده دیگه

بله خب مسایل خصوصی زندگی مردم و عکس شصت پاشون جذاب تره 

روزی که رفتم پیشش برام وقت نذاشت انگار عجله داشت. البته شاید اون روز اونجوری بوده  

برعكس روزي كه من رفتم اصلا باورم نميشد دكتر به اين خوبي هنوزم وجود داشته باشه

انقدرررر با دقت و حوصله

ويزيت تكي

خوش اخلاق

واسه من نشست قشنگ مشكلاتمو له زبان ساده توضيح داد نگرانيمو رفع كرد

يعني من هميشه دعاگوشم

آهان پس منم یبار میرم اگه دیدم وقت نمیذاره میرم شرکا ان شالله

اوایل اینجا یه محیطی بود برای کمک کردن به هم و انتقال تجربه و ... الان شده یه محیطی برای عقده گشایی ...

خب بعضیا خودشون دوست دارن زندگی خصوصی‌شون رو در معرض نمایش قرار بدن، معلومه خیلی کفری شدی  

No Reply
2706