2726

سلام خانوما،من دکتری میخوام برم که تکی با شوهر ویزیت میکنه،دکتر خوبی باشه چه مرد چه زن میشناسن معرفی کنین مرسی

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

دکتر لیلا بگلر توی ابرسان خیابان دانشگاه ساختمان نور

تکی ویزیت میکنه همراه همسر

خیلی هم دکتر خوب و ارومیه 

بقیه دکترا هم همشون اسم در کردن

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
دکتر لیلا بگلر توی ابرسان خیابان دانشگاه ساختمان نور تکی ویزیت میکنه همراه همسر خیلی هم دکتر خوب و ...

مرسی عزیزم،کدوم بیمارستان عمل میکنه:

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای نازایی هم خوبه؟؟؟؟

بله زنان و نازایی هستش 

من اونروز اونجا بودم دیدم دوتا از خانوما میگفتن از طریق ایشون باردار شدن

من اکثر دکترای تبریز رو رفتم براساس مشکلاتم ایشون هم تکی ویزیت میکنه هم سونو داره هم همراه همسر میزاره داخل هم اروم و صبور خوش اخلتقه

بقیه فقط اسماشون بزرگ شده وگرنه همشون یه کاررو بلدن

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

اگه ادم یه بارداری راحت و اسون و بدون خطر داشته باشه حیفه خودشو علاف دکترای پرخطر بکنه چون از لحاظ ذهنی ادم انرژی منفی میگیره 

اگه ادم یه بارداری راحت و اسون و بدون خطر داشته باشه حیفه خودشو علاف دکترای پرخطر بکنه چون از لحاظ ذ ...

هزینه سزارین چند میگیره میدونین؟

نظرتون در مورد دكتر فهيمه بهجتي خسروشاهي چيه؟شنيدين اسمشو؟من ميخوام زير نظر اون باشم خوبه؟

من نشنیدم