2726

تو هفته پنج هستم زیاد دلم به ترشی و شیرنی نمیره ولی تا حدودی میتونم بخورم زیاد دلم به کباب میره و ماستو تخم مرغ بعد یه چیز سنگینی احساس میکنم سمت راستم زیاد سمت چپمم گاهی ویار کمی دارم زیادم زود زود سردم میشه کمردردم دارم حالا از رو اینا کیا میتونن بفهمن جنسیتش چیه😊😊

پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظرم دختره چون من برعکس  شمام

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
باورتون میشه من هفته 5 بودم همش استفراغ شدید و حالت تهوع وسرگیجه داشتم 

اره خب هستن من از هفته ۶حالت تهوع داشتم اولین بار ۸هفته و سه روز بودم بالا اوردم😅

ولی رفته رفته علائم عوض میشه و بیشتر میشه :/

2706