2733
2734
عنوان

بیایید دندونم امونمو بریده😭😭😭

858 بازدید | 18 پست

از صبح ساعت ۶ بدجور درد میکنه ازدردش گریه ام میگیره دوتا مسکن قوی خوردم فایده نداره توروخدا راه حلی اگه تجربه کردین بگین.استخون فکم تا بناگوش درد میکنه😢

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜

بذار اثر کنه،،،منم یه شب به درد تو گرفتار شدم،،،،،یه ذره دارچین بذار روش

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیخوای بری دکتر؟؟منم لثه پایینم عفونت کرده انگار میرم دکتر بعدازظهر

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

از داروخونه قطره دنتول بخر آنی خوب میکنه بعد سرفرصت برو درستش کن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

میتونی هر هشت ساعت یه ژلوفن و یه مترونیدازول و یه اموکسی سیلین بخوری دردش تموم بخورو جلوی عفونت و التهاب گرفته میشه  اما لطفا فوری برو دندون پزشکی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
نمیخوای بری دکتر؟؟منم لثه پایینم عفونت کرده انگار میرم دکتر بعدازظهر

آخه بیشتراز دندونم فکم درد میکنه انگار یه چیزی محکم فشار میده بهش

خوندمش: بیاید دندونم رو بردیدم😑🤣

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
اگه باد کرده و خرابه عفونت داره آموکسی سیلین اول 2تا بعد هر 6 ساعت یکی بخور حتا اگه دردش آروم شد قطع ...

باد نکرده ولی یکم سوراخ سطحی داره.رو عصابم تاثیر گذاشته دردش 

2706