2726

چرا اینجوری شده نی نی سایت ..

چقدر بد شده همه چی

مشکل کجاست

اینه دنیای واقعیمون واقعا؟

هروقت پربازدیدارو نگاه میکنی محاله یک عنوان خیانت به چشمت نخوره

چقدر تاپیکار الکی و ابکی زیاد شده..

همینا هم اعتراض کردن که تاپیکای هارلی تکراری..

یک صلوات برای سلامتیمون میفرستی؟😔❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..

عزيزم اين يك بخش كوچيكي از جامعه هست

بالاخره اتفاقات رو ميگن ولي زندگي عادي رو ك نميگن

فكر كن يكي هر روز تاپيك بزنه خوب و خوش صبونه ناهار شام خورديم رفتيم بيرون خريد كرديم ميگيد بماچه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فقط برام سواله این شوهرا رو کجا پیدا میکنن همه معتاد و روانی میترسبد سینگل ب گور شید ؟؟؟ ناموسا فازتون چیه اخه

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
من حالت تهوعم به خاطر چند تا تاپیک پایینتره نظرسنجی در مورد حجاب😷🤭🤢

اون فقط نظرسنجیه تاپیکم ک قفل کرده هرکس نظرشو میده میاد بیرون..

یک صلوات برای سلامتیمون میفرستی؟😔❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..
متاسفانه خیانت انقدر زیاد شده تو جامعمون مخصوصا از طرف مردا که همه این تاپیکا راسته

مرده با بز ماده رابطه داره ؟؟؟ نگو مردا زنامونم عوضی شدن هر دو ب ی اندازه 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
من فقط تاپیک مادرشوهر خواهرشوهری دوست دارم خیانت نمیخونم    

اوناهم خیلی داغونن بعضیاشون

وای خدا یه شب شوهرم رفته بود جلسه هر جا میزدم چپ و راست تاپیک خیانت بود حالم داشت بد میشد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من چندروز پیش همکار همسرم  ک یک خانمه زنگ زد ب شوهرم وای اینقدر غر زدم بهش

درحالیکه قبلا این موضوع برام عادی بود چون همسرم کارش جوریه ک بهش زنگ میزنن

اعتراف میکنم از تاثیرات نی نی سایته

من اصلا همچین ادم حساسی نیستم

😐😕

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2706