2737
2734
عنوان

میشه تایپیک منو بخونید

94 بازدید | 7 پست

خدا گر زحکمت ببندد دری. زرحمت گشاید در دیگری

دوستان

شما به این بیت بالا اعتقاد دارید؟

من خواهرمو حدود دوساله قبل از دست دادم خیلی تنها شدم هرروز در فراقش گریه میکنم امید به رحمت خدا دارم که حالم بهتر بشه اما روز و شب هام تکراریه...دوست دارم ازاین تنهایی دربیام و ازدواج کنم اما همچنان مجردم

چند سالته.اخی عزیزم روحش شاد

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسر فوق العاده ثروتمندی داشتم که تو دوران عقد ازش جدا شدم

والان با مردی اشنا شدم که از نظر علمی و اخلاقی فوق العاده از همسر سابقم بالاتره .الان هم خودم در تلاشم برای خوندن رشته ای که بهش علاقه دارم

و خیلی نسبت به چند سال پیش با انگیزه و با روحیه ترم

شاید بقیه فکر میکردن از دست دادن همسر سابقم بدشانسی بزرگی بود و تا چند وقت پیش خودم هم همین فکرو میکردم

اما الان به این نتیجه رسیدم که من باید طلاق میگرفتم تا خودمو پیدا کنم.طلاق من درواقع یه خوش شانسی بزرگ بود

2731
من همسر فوق العاده ثروتمندی داشتم که تو دوران عقد ازش جدا شدم والان با مردی اشنا شدم که از نظر علمی ...

طلاق با فوت عزیزان خیلی فرق داره ها

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2738