2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیدم میگن خوبه اسیاب میکنن تو ماست و سالاد و اینا میریزن

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
طرز استفادش برا پوست چطوریه نتیجه داده

پوستو روشن میکنه و منافذو میبنده

یه ق غ تخم کتان رو با 2ق غ اب مخلوط کن بزار رو پوستت

شستنش یکم کثیف کاریه ولی نتیجش عالیه

سعی کن هر روز بزنی

نتیجه اشو سر یه هفته میبینی

2738

عزیزم پودرش کن با ماست بخور چربی رو اب میکنه ولی چون اب بدن را میکشه برای اینکه پوستت چروک نشه اب زیاد بخور من گیاهان دارویی که بودم خانوما زیاد میخریدن میگفتن تاثیر داره خودم امتحان نکردم

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   
عزیزم پودرش کن با ماست بخور چربی رو اب میکنه ولی چون اب بدن را میکشه برای اینکه پوستت چروک نشه اب زی ...

ممنون عالیه ترسیدم بخورم میخوام لاغر شم خواستم ببینم واقعا راسته که میگن خوبه 

ممنون عالیه ترسیدم بخورم میخوام لاغر شم خواستم ببینم واقعا راسته که میگن خوبه 

ترس ندارع گلم گیاهیه و عوارض جانبی نداره عروس عموم یه مدت خورد واقعا لاغر شده بود ولی در کنارش پیاده روی هم میکرد موفق باشی عزیزم🤗

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   
ایول ممنون حتما امتحان میکنم باید آسیابش کنم پس 

اره گلم

موقع شستنش اذیت میشی

میچسپه به صورتت. منو اون موقع مورد لطفت قرار ندیا😂😂😂به زحمت پاک میشه ولی ارزششو داره

2706