2726
عنوان

کمر درد و درد شکم در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 158817 بازدید | 47 پست
سلام عزیزم طبیعی هست اما تا حدی نباید از یه حدی که گذشت بیخیالش بشی بهتره خودت رو به یه دکتر نشون بدی اسم یه دکتر خوب رو بخوام بهت بدم دکتر علی نقره کار هست آدرس سایتش : www.drnoghrekar.com هستش بری داخل سایتش شماره تلفن و آدرسش هست اگه درد کمرت شدید شد حتما مراجعه کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام بچها من عضو جدیدم ..الان حدود یک ماه برا بچه دار شدن تلاش میکنم ..

الان چندروز میشه کمردرد دارم امروز هم ک  خواب پاشدم دهن طعم بده اهن روگرفته ..ینی مامان شدم جواب بدین لطفن ..

سلام خانومای گل من اولین بارداریم هفته ششم درد واژن وکمر درد دارم زیرشکمم درد میکنه توروخدا کمک کنید ...

سلام من ک تاحالاتجربش نکردم اما تو ی سایت خوندم هم زخم در واژن  هم کمردرد طبیعیه..دوست خوبم نگران نباش ب خودت استرس نده برا نی نی کوچولوت ضرر دارها

دوستای گلم من مطابق با تجربه خودم این مطالب رو میگم ...کمردرد و درد زیر شکم در بارداری کاملا عادیه ولی درد واژن،  درد در قسمت پشت، ترشح زیاد،اصلا عادی نیست و باید با پزشک خودتون حتما مشورت کنید و حتما به دکترتون بگید که دردی مانند درد پر بودی دارید. من بارداری اولم مشابه همین دردها رو داشتم و دکترم زیاد توجه نمی کرد و همیشه میگفت عادیه تا اینکه پسرم 35هفته دنیا اومد و خداروشکر سالم بود . الان بارداری دوممه و بعد از چهارماه سونوگرافی تشخیص داد که باید سرکلاژ کنم. دوستانی که درد دارن واقعا به درداشون خیلی خیلی اهمیت بدن. 

2706