2726
عنوان

خانم هایی ک pco داشتند یادارند بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 67 پست
منم تحت نظرپزشکم امااحساس میکنم رحمم سرده واسه همین میخوام ب مدت ۴۰ روز دوسین بخورم فعلا نزدیک به ...

ترشیجات ولبنیات وکلاسردیجات مخصوصاایام پریودی هم نخورفعلا.همیشه چایی هات روبادارچین یازنجبیل یاگل محمدی دم کن.خرمابخورهرروز.بعدهروعده غذاپودرزیره بخور

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم پلی کیستیکم دوساله این مشکلو دارم تواین دوستل ۱۰کیلو اضاف کردم   زیر چونم مثل مردا موی زخی ...

تو منی یا من توام با این تفاوت من چاقم خیلی البته چاقتر شدم بخاطر داروها دوساله باردارنمیشم خو

2728
من ۳ ماه اقدام بودم و نمیدونستم پلی کیستیکم رفتم سونو فهمیدم pcoام دکتر برام کلوگوفاژ و چن تا داروی ...

خیلی عالی یعنی بازایمان بیماریتون رفع شده

ببخشید طبیعی بودید؟

توروجدت لایکم نکن مرسی
کم کم منظم میشی بعدش مطمن باش باردار میشی سعی کن وزن کم کنی

نمیدونم چرا دارم انقد وزن اضاف میکنم من ۵سال وزنم ثابت بود الان مدام دارم اضاف میکنم خیلیا میگن وقتی متفورمین میخورن لاغر میشن من با اینکه دارم متفورمین میخورم هی چاق میشم

بچه ها یه سوال 

من هرچی سونو رفتم گفتن نرماله و مشکلی نیست

پری هام به موقع ان حتی گاهی زودتر 

موزاید هم ندارم 

موهامم نمیریزه...

دوماه پیش لاپاراسکوپی کردم دکترم گفت pco بودی تخمدانهاتو لیزر کردم کیست ریز بوده برشون داشتم ...

بنا به دلائلی فکر میکنم دکتر بهم الکی گفته  بازار گرمی کنه..

ایا با این علایمی ک ازخودم گفتم ممکنه pco بوده باشم بدون هیچ علامتی ؟ سونوها همیشه سالم ؟ 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
منم پلی کیستیکم دوساله این مشکلو دارم تواین دوستل ۱۰کیلو اضاف کردم   زیر چونم مثل مردا موی زخی ...

ماها بایدبطورمداوم دارومصرف کنیم تامصرف نکنیممیشه همونی ک بودیم دارومصرف میکنی عزیزم؟

برای من روی وزنم زیادتاثیرنمیذاره ولی پرمویی و جوش گرفتم میفهمم چی میگی کاملادرکت میکنم

توروجدت لایکم نکن مرسی
ماها بایدبطورمداوم دارومصرف کنیم تامصرف نکنیممیشه همونی ک بودیم دارومصرف میکنی عزیزم؟ برای من روی و ...

متفورمین کابرگولین دوفاستون لتروزول کلومیفن یه نمونه کپسول هم هس ۵۰ تاش شد ۴۰۰ تومن نمیدونم اسمش چیه 

ترشیجات ولبنیات وکلاسردیجات مخصوصاایام پریودی هم نخورفعلا.همیشه چایی هات روبادارچین یازنجبیل یاگل مح ...

مرسی عزیز

درسته من طبعم سرده همه ی اینایی ک گفتیدبرام خوبه👌

توروجدت لایکم نکن مرسی
2706