2726
عنوان

جوش صورت میشه از...

113 بازدید | 18 پست

استرس وعصبانیت و ناراحتی باشه؟؟من صورتم قبلا جوس داشت ولی بعضی جاهاش...این موتی که اومدم قهردائما اعصابمو به هم ریختن جاهایی ازصورتمم که جوش نداست بشدت جوشی شده😢جوشای زیرپوستی و قرمززز ینی دارم دق میکنم😭😭چ غلطی بکنم؟؟رفته بودم دکتربرام قرص و محلول نوشته بود الان باید تمومش میکردم میرفتم براجلسه بعدی ولی همش مونده توخونه کوفتیم😖اینجام هیچی ندارم...الیته تازگیا ضدافتاب مدیلن گرفتم نکنه ازاونه؟؟وای دیوونه شدم😢دیگ دارم افسرده میشم و اصن دوس ندارم خدایا😢😢چی بزنم چیکارکنم خانوما...مخصوصا چونه ام افتضاح شده ای خدا😭😭😭😭😭😭

منم باردازم و صورتم قبلا مثل ايينه بود الان افتضاااح شده پر لك خشكي جوش تاحدي ك همه بهم ميگن حتي برادر شوهرم ك ب اينچيزا كار نداره:(

ولي خلاصه تو ك باردار نيستي ميگن قرص اكوتان معجزه ميكنه

برو دكتر پوست برات تجويز كنه تعدادشو و بگو بهت ضد افتاب و..مناسب پوستت رو بده

يك صلوات واسه ني ني دار شدن همه اونايي كه ارزو ني ني دارن:)💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم باردازم و صورتم قبلا مثل ايينه بود الان افتضاااح شده پر لك خشكي جوش تاحدي ك همه بهم ميگن حتي برا ...

بهم داکسی سایکلبن داده بود همونم نتونستم بخورم...ن ازراکوتان میترسم..الان چی بزنم خوب بشه؟صورتم ملتهب و قرمزشده متنفرشدم ازخودم😭😭

2728
من از هیچی استفاده نمیکنم اما برای جوشای صورتم گلاب استفاده میکنم که خوبه  صورتتو هم زیاد چرب ...

صورتم ک خودش افتضاح چربه با ژل میشورمش...چربی هم ازفردا دیگ رژیممو سفت و سخت میگیرم😥اینجااومدم ول کردم

بهم داکسی سایکلبن داده بود همونم نتونستم بخورم...ن ازراکوتان میترسم..الان چی بزنم خوب بشه؟صورتم ملته ...

عرق كاسني بخور خوبه

نترس من خيلي تحقيق كردم اگه دكتر متخصص پوست بده و درست و منظم ب تعدادي اون گفته بخوري مشكلي نمياره اصلا

ولي اگ وسطش قطع كني يا بيشتر بخوري ممكنه مشكل ساز بشه

صورتم ک خودش افتضاح چربه با ژل میشورمش...چربی هم ازفردا دیگ رژیممو سفت و سخت میگیرم😥اینجااومدم ول ک ...

محلول پاك كننده سه فاز گارنيه شنيدم براي شست شو صورت چرب و جوش دار خيلللي خوبه

البته خودم تازه ميخوام بخرم ببينم خوبه يانه

عرق كاسني بخور خوبه نترس من خيلي تحقيق كردم اگه دكتر متخصص پوست بده و درست و منظم ب تعدادي اون گفته ...

اتفاقا کاسنی و شاطره میخام بخرم...ب دکترم گفتم آز بنویس ببینم هورومونیه گف من میبینم هورومونی نیس و لازم نیس از بدی...ی دوره ازیترومایسین داد حالاهم داکسی سایکلین با محلول کلیندامایسین ک خیلییی خوب بود میخام اونم بخرم

محلول پاك كننده سه فاز گارنيه شنيدم براي شست شو صورت چرب و جوش دار خيلللي خوبه البته خودم تازه ميخو ...

من سروینااستفاده میکنم کم مونده ازش...بعدش شایدهربکس یا سینره بخرم میگن خوبه

اتفاقا کاسنی و شاطره میخام بخرم...ب دکترم گفتم آز بنویس ببینم هورومونیه گف من میبینم هورومونی نیس و ...

عرق كاسني بخر خيلي هم بخور بدنت خنك باشه 

2706