2733
2734

بچه ها بنظرتون چهره طرف مقابل خیلی مهمه تو ازدواج ؟اونیی که ازدواج کردن آیا راسته که چهره بعد از مدتی عادی میشه ؟؟

و خدای که به شدت کافیست 😊

چهره

اخلاق

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط فهم و شعور برام مهم بود

چهره و پول و... اهمیت ندادم خوشبختانه

خیلی هم راضیم😊

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

اوليش و مهمترين چهرش و قد و هيكلش عالي

بعد تحصيلاتش و شغلش

بعد فرهنگ و اخلاقش 

بعد صداقت و وفاداريش

خدارشكر به همشونم رسيدم😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

نه عادی نمیشه من هنوزم هرروز ک شوهرمو میبینم یکی دودیقه خیره میشم و اخرش لپشو میکشم میگم دنیای منی خله...الان فکرنکنین برت پیت نه ولی برای من بهترین مرد

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
چهره تا چ حد مهمه یعنی ؟

مهمه 

برای من مهم بود 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706