2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.بله.ولی کوتاه بود متاسفانه مربیش رفت خارج برای تحصیل‌.اکثرا مربی های  های باله یا مربی رقص هستن یا مربی ژیمناستیک که اصلا خوب نیست.این مربی دخترم دوره های باله گذرونده بود تو کشورهای همسایه.ولی حیف دیگه برگشت هم رفت سراع رقص معاصر

2728
     خشن میشه  اخه دختر باید لطیف باشه

نه دختر باید خشن باشه، حالا در کنارش رفت باله ای پیانو ای چیزی اشکال نداره اما اولویت اصلی بوکسه😊

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
بله.ولی کوتاه بود متاسفانه مربیش رفت خارج برای تحصیل‌.اکثرا مربی های  های باله یا مربی رقص هستن ...

منم یه جلسه دخترمو بردم بیشتر قرو فر بود تا آموزش قرو فر که میگم یعنی مربی حسابی لخت پوشیده بود و ناز و عشوه داشت تا اینکه رو حرکات بچه ها تمرکز داشته باشه نمیدونم والا بازم ببرمش یا نه 

نه بابا باله چرت و پرت ببریه کلاسی که براش یه فایده دربیاد شنایی، ژیمناستیک چیزی 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من خودم شیمناستیک رفتم خیلی کیف میکردم بدنم تقریبا نرم شده بود الانم دوست دارم برم نمیشه ولی پس مو کلاس حفظ قرآن میبرم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706