2410
2553
عنوان

فقط 9 حاجتمند دیگه جا هست

169 بازدید | 15 پست

سلام دوستای گلم یکی از خانمها لطف کردن ختم دعای توسل زدن 9 نفر جا هست و از فردا شروع میشه میدونید که دعای توسل بسیار مجرب هست و ده دقیقه هم وقت نمیگیره هر کسی حاجت داره بسم الله💖

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2896521/ختم-دعاى-توسلحاجت-دارا-بيايين-ان-شاالله-همگى-حاجتروا-ميشيم?page=7

چه کار باید بکنم

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

تاساعت خاصی باید ۹خوند؟؟؟سه تام من

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه کار باید بکنم

فقط تا چهل روز هر روز دعای توسل میخونیم همین 

اگه دوست دارید تو اون تایپک اسمتون رو بگید خانم بنویسه بعد فردا هممون رو صدا میزنن که شروع کنیم و یاد اوری بشه عزیزم

ساعت خاصی نداره فقط تا قبل نیمه شب شرعی سعی کنیم بخونیم تو اون تایپک اسمتونو بنویسید لطفا

خو الان گذشته

من حتی نمازمم نرسیدم بخونم😖😖😖بنویسم؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
خو الان گذشته من حتی نمازمم نرسیدم بخونم😖😖😖بنویسم؟

از فردا شروع میشه تمام فردا رو وقت داریم بخونیمش

اخخخخخ چرا نمازت قضا شد😢

انشالله فردا سر وقت بخون 

اره برید تو اون تایپک اسم بنویسید

2714
از فردا شروع میشه تمام فردا رو وقت داریم بخونیمش  اخخخخخ چرا نمازت قضا شد😢 انشالله فردا سر و ...

اهااااا تا فردا شب هس؟اوکییییی

دعاکن کنکورم بدم معلم بشم.خدا کار خوب بده به شوهرم

2706