2737
2734

با شوهرم تو اتلیه باهم کارمیکردیم الان بچه دار شدم 4ماهشه بچم.شوهرم هم از بارداری من کاراموز خانوم اورده ولی من دیگه نمیتونم تحمل کنم از دختره متنفرم رفتاراش خیلی تو مخمه. به نظرتون خودم برم دیگه سرکار بچم هم شیرخشک میخوره بزارم پیش مادرم.دختره رو اخراج کنیم. خیلی حالم بده همش دارم حرص میخورم و اعصابم داغونه چیکار کنم؟؟؟؟؟

💞حس بودنت قشنگ ترین حس دنیاست💞                                     

اره خودت برو

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره بدون اینکه جلو شوهرت ضعف نشون بدی ردش کنید بره

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2738
شوهرت کاری کرده که اذیت میشی؟اگه شوهرت رو نداده چرا حرص میخوری...

نه ولی اخلاق و رفتار دختره اذیتم میکنه خیلی خودش رو تو همه چی دخالت میده  خودش رو میچسبونه.......

💞حس بودنت قشنگ ترین حس دنیاست💞