2733
2734

جلسه قبل زیرچشمم کارکردهمون موقه ترک زیرچشممودیدم گفتم لابدبخاطر کوکتلاپوستم خشک شده ترک شده پوست ریزی میکنه .پوست ریزی نکرد چروکه هم مونده دیروز رفتم جلسه دوم هنوز هستش چروکا نداشتم تاقبل ازین سیاهی داشتم چروک زیرچشم نداشتم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
حالا سیاهیه تغییری کرد؟🙁

کمترشده.من خوابم کمه تنش واسترسم زیاده پلیپ بینیم دارم ایناهمه دخیله

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی مزونیدلینگ خوب نیس ؟  لطفا ،بعدا هم بگو چطور شد وخبرم کن .

ن خوبه عالیه .من پارسال دو جلسه میکرک نیدلینگ رفتم  خوب بود این دفه گفتم بذا کوکتل بزنه ک میشخ مزو نیدلینگ خوبه پوستم سرحال شده ناراحت چروک زیرچشمم

2738
خوش به حالتون چه به خودتون میرسید من خیلی هنر کنم و حال بدم به خودم یه کرم مرطوب کننده میزنم😒😒

همچینم بخودم نمیرسم تصمیم گرفتم برسم.از صب س تاقرص خواب خوردم بخاطرفشار غذانحوردم ازصب خرماخوردم حالم گرفته بودمسواکم نزدم حتااینم مجبورمیکنم خودتو توهم بکن دیگ خوشبحال نداره

خب نباید چروک میشده کجاش خوبه  تو رفتی یه عیب کوچیکی درست کنی نه که عیب بدتری روت بجا بذاره .

منافذم بازه من فشار واسترس زنرگیم بالاس واقعاپوستم جواب داد اینک زیریکی ازچشماممواینطورکرده نازاحتم خودشم زیربارنمیره مهمم نیس زیرباربره مهم اینه ک درستش کنم

همچینم بخودم نمیرسم تصمیم گرفتم برسم.از صب س تاقرص خواب خوردم بخاطرفشار غذانحوردم ازصب خرماخوردم حال ...

اینا برا ماهایی که زیر خط فقریم نیست خواهر

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(